Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Halina Mlynkova i Leszek Wronka: Znajomi zwiastują koniec ich związku!

Halina Mlynkova (38 l.) i Leszek Wronka (55 l.) początki mieli romantyczne. Niestety, teraz dopadły ich kłopoty. A ciągłe nieporozumienia nie bywają budujące...

W lutym minął rok od romantycznego ślubu wokalistki i czeskiego producenta muzycznego. Ale Halina Mlynkova wciąż nie przeprowadziła się na stałe do domu Leszka Wronki w Pradze. Jak dowiaduje się "Na Żywo", przyczyna tkwi w relacjach wokalistki z 24-letnią Magdaleną, córką Wronki z pierwszego małżeństwa.

Reklama

"Ona ma problem z zaakceptowaniem macochy. Dziewczyna wciąż mieszka z ojcem w Pradze i ciężko znosi przyjazdy Haliny do domu. Dochodzi między nimi do nieporozumień, obie czują się bowiem gospodyniami u Leszka" - zdradza znajomy wokalistki.

Końca konfliktu nie widać. A piosenkarka jest już zmęczona całą tą sytuacją. Jej pasierbica nie zamierza wyprowadzić się z rodzinnego domu, więc Halina nie może w nim zamieszkać na stałe.

Przyjaciele małżonków martwią się, że ich związek może nie przetrwać ciągłego życia na odległość. "To może zniszczyć największą miłość" - obawia się informator tygodnika.

Czyżby ten piękny i romantyczny związek chylił się ku upadkowi?

(Videoportal/x-news)

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova i Leszek Wronka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama