Reklama
Reklama

Gwiazdy na pokazie Violi Piekut. Nowakowska, Mlynkova i... siostra Lewandowskiego! Kto jeszcze przyszedł?

W Warszawie odbył się pokaz nowej kolekcji Violi Piekut, który został połączony z premierą kosmetyków. Co ciekawe, oprócz celebrytek do zdjęć pozowała również… siostra Roberta Lewandowskiego, Milena! Czyżby była stałą klientką Violi Piekut?

Warszawskie salony po przerwie spowodowanej pandemią od kilku miesięcy znów tętnią życiem. Celebrytki chętnie korzystają z zaproszeń na pokazy mody oraz wszelkie gale i eventy.

12 lipca odbył się pokaz ulubionej projektantki polskich gwiazd, Violi Piekut. Wprawdzie nie było na nim tłumów celebrytek, jednak kilka skusiło się na przyjęcie zaproszenia.

Do zdjęć pozowały m.in. Joanna Jabłczyńska, Ida Nowakowska czy Halina Mlynkova, które wystroiły się na tę okazję zapewne w kreacje od projektantki.

Reklama

Siostra Lewandowskiego na pokazie Violi Piekut

Co ciekawe, wśród nich do zdjęć pozowała również... siostra Roberta Lewandowskiego, Milena, która na event zabrała męża. Wprawdzie nie jest rasową celebrytką, jednak nie był to jej debiut na ściance. W styczniu towarzyszyła bratu na Balu Mistrzów Sportu, pozując do zdjęć wraz z mamą oraz teściową Roberta.

Być może jest po prostu klientką Violi Piekut, stąd jej obecność na pokazie wśród pozostałych gwiazd.

Na tę wyjątkową okazję założyła niebieską długą suknię, w której prezentowała się elegancko i stosownie do okazji. Jej mąż postawił na klasyczny garnitur o modnym kroju. Myślicie, że od teraz para będzie częstym gościem na salonach?

Zobaczcie, jak prezentowały się celebrytki na tym wydarzeniu. Która wypadła najlepiej?

Zobacz też:

Klaudia Halejcio dopiero co narzekała na raty kredytu, a teraz wydała 18 tys. złotych na... obraz!

Tomasz Lis sprzedaje swoją ogromną posiadłość w Konstancinie. Cena zwala z nóg

Nie musicie oglądać rozmowy Stanowskiego ze Schreiber. Zrobiliśmy to za was

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy