Reklama
Reklama

Gwiazdor "Gogglebox" znów został ojcem. Osobiście przekazał radosne wieści

Znany i lubiany gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" Krzysztof Radzikowski ponownie został ojcem. Szczęśliwy tata osobiście przekazał te radosne nowiny w mediach społecznościowych. Celebryta i jego partnerka na świecie powitali córkę Hanię.

Krzysztof Radzikowski najpierw zasłynął jako sportowiec i strongman, a potem szerszą popularność zdobył jako gwiazda popularnego programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Tam na kanapie zasiada z Dominikiem Abusem, panowie wspólnie komentują popularne programy telewizyjne. 

Radosne wieści z domu gwiazdy "Gogglebox"

W grudniu ubiegłego roku Radzikowski ogłosił, że wspólnie z partnerką Michaliną Pyszkiewicz spodziewa się drugiego dziecka. Para ma już syna Antoniego.

Wówczas siłacz wstawił na Instagrama zdjęcie USG, które opatrzył podpisem: "Lepszego prezentu pod choinką jak córeczka nie mogliśmy sobie wymarzyć". 

Reklama

Teraz Krzysztof Radzikowski i jego ukochana mają kolejne dobre nowiny. Dziecko jest już na świecie. Celebryta opublikował na Instagramie zdjęcie z córeczką, przy okazji zdradził też imię pociechy. 

"Witam wszystkich, jestem Hania. 10/10" - napisał dumny tata.

Pod postem spływają gratulacje od zachwyconych fanów. My również gratulujemy szczęśliwym rodzicom. 

Zobacz też:

Spektakularna zmiana Agnieszki Kotońskiej. Celebrytka nie wygląda już tak samo

Sylwia Bomba kiedyś ważyła o 30 kg więcej. Tylko to usunęła z diety

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gogglebox. Przed Telewizorem | TTV | Krzysztof Radzikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy