Reklama
Reklama

Gwiazdor disco polo wydaje na psy 18 tysięcy zł! Za co tyle płaci?

Paweł Dudek, czyli Czadoman (36 l.), gwiazdor muzyki disco polo, pochwalił się niedawno swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Jak się okazało, mężczyzna ma sporą psią rodzinę, do której należą: Misiek, Nuta, Antek, Szpilka. Muzyk pokochał psy rasy nowofundland, które są pokaźnych rozmiarów. Utrzymanie takiej gromady nie należy do najtańszej przyjemności! Ile 36-latek wydaje na swoich ulubieńców?

Czadoman, a właściwie Paweł Dudek (posłuchaj), rozpoznawalność zyskał w 2014 roku, gdy wylansował hit "Ruda tańczy jak szalona". Muzyk wydał dwa albumy studyjne. W latach 2017-2019 był jednym z jurorów w programie "Disco Star", a także uczestniczył w dziewiątej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Artysta zachwycił swoim głosem oceniających i wygrał muzyczny format.

Reklama

Czadoman ma również ułożone życie prywatne. Poślubił Mirosławę, z którą ma dzieci. Rodzina uwielbia także psy, a w szczególności te rasy nowofundland!

Paweł Dudek "Czadoman" jest miłośnikiem psów. Tyle wydaje na ich utrzymanie

Gwiazdor nie ukrywa, że kocha swoje psy: Miśka, Nutkę, Antka i Szpilkę. 36-latek niedawno udzielił wywiadu dla portalu "Fakt" i przyznał, że czworonożnych przyjaciół traktuje jak członków rodziny.

Jak się okazało, utrzymanie czterech psów molosów sporo kosztuje. Dudek jednak nie oszczędza na swoich pupilach i zapewnia im wszystko, czego potrzebują.

Rocznie wokalista wydaje ponad 18 tysięcy złotych na swoje zwierzaki. Mężczyzna przykłada wagę do uczesania swoich nowofundlandów, które mają gęstą i bujną sierść.

Czadoman jest miłośnikiem zwierząt. Ma cztery psy

Paweł Dudek i jego żona Mirosława jakiś czas temu postanowili kupić psy dla swoich córek. Małżonkowie bardzo odpowiedzialnie podeszli do tego zadania i wiedzieli, że posiadanie zwierząt nie może wiązać się z chwilową zachcianką.

36-latek wyznał, że dla małych dzieci poszukiwał rasy, która przejawia łagodne cechy charakteru i tak trafił na hodowlę nowofundlandów. Psy, które dużo ważą, tak naprawdę są uznawane za jedne z najbardziej przyjaznych. Znane są z delikatności i łagodności w stosunku do ludzi.

Muzyk podkreślił w rozmowie, że na początku do jego rodziny trafił Misiek, a następnie dołączyła do niego Nutka, która szybko stała się psią mamą. Na świecie pojawił się Antek i Szpilka, a Czadoman przekonał żonę, że nie można rozdzielać rodziny i tak stali się posiadaczami aż czterech psów.

Nowofundland - jaka jest ta rasa psów?

Nowofundlandy to rasa psów zaliczana do grupy molosów w typie górskim. Ważą ponad 70 kilogramów i mierzą ponad 70 centymetrów w kłębie.

Piosenkarz nie ukrywa, że jest zachwycony swoimi pupilami, a Misiek jest naprawdę pokaźnych rozmiarów, bowiem ma już 75 kg.

Czadoman zaapelował również do czytelników i zaznaczył, iż o psa należy dbać, gdyż jest to istota czująca i zanim się zakupi lub zaadoptuje czworonoga, należy przemyśleć, czy będzie się dla niego dobrym opiekunem.

Paweł Dudek dodał, że od dziecka jest miłośnikiem zwierząt i w jego rodzinnym domu czworonożnych przyjaciół traktowało się z należytym szacunkiem.

Jesteście fanami programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" emitowanego na antenie Polsatu? Archiwalne odcinki możecie obejrzeć na Polsat GO - SPRAWDŹCIE!

Zobaczcie również:

Wachowicz szczerze o konflikcie z Makłowiczem. Wyjawiła też tajemnicę swojego programu o gotowaniu

Hanna i Tomasz Lis wzięli cichy ślub, a potem równie cichy rozwód. Dlaczego się rozstali?

Krzysztof Rutkowski w "Tańcu z Gwiazdami"! To nagranie już robi furorę

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Czadoman
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy