Reklama
Reklama

Gwiazda zostawiła komentarz Hakielowi i się zaczęło. Odpowiedział wymownie

Marcin Hakiel jest teraz gorącym nazwiskiem. Nic dziwnego, że często znajduje się w centrum zainteresowania. Ostatnio, gdy dodał filmik przedstawiający krótki taniec z instruktorkami z jego szkoły, nie wszyscy zachwycili się jednak tym, co pokazał, a jedna z osób publicznych miała na tyle odwagi, by otwarcie go skrytykować.

Marcin Hakiel goącym nazwiskiem

Wydawało się, że osoba Marcina Hakiela nie budzi zbyt dużych emocji. Kiedy jednak ogłosił rozwód z Kasią Cichopek, nagle jego nazwisko zyskało na popularności. On sam zresztą podgrzał atmosferę wokół siebie, udzielając niezwykle szczerego wywiadu Oli Kwaśniewskiej, który po raz pierwszy rzucał światło na jego rozstanie z Cichopek.

Dziś Marcin Hakiel ma za sobą także wywiad u Kuby Wojewódzkiego, w którym dał m.in. do zrozumienia, że była żona i jej partner, Maciej Kurzajewski, mają z niego pożywkę.

Reklama

Hakiel często udziela się także na Instagramie, gdzie od czasu do czasu organizuje serię pytań i odpowiedzi. Jego głównym contentem są jednak filmiki taneczne, którymi zresztą firmuje swoje szkoły tańca.

Pod większością z nim pada mnóstwo komplementów. Kiedy niedawno zamieścił zmysłową rumbę ze swoją nową partnerką, fani dosłownie nie kryli zachwytu. Zupełnie inny odbiór ma jednak wideo z krótkim układem tanecznym z dwiema instruktorkami z jego szkoły.

Anita ze "Ślubu" zwraca uwagę Hakielowi. Oto jak odpowiedział

Nie każdemu filmik się spodobał, a część osób stwierdziło, że jest "sztywno". Na uwagę też zasługuje komentarz, który zamieściła Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która sama także ma doświadczenie w tańcu towarzyskim.

Otóż poddała ona w wątpliwość słuszność zamieszczania takich filmików. "A ja się zastanawiam - dlaczego zawodowy tancerz nagrywa takie rolki, zamiast być polskim @derekhough To też taneczne reelsy, ale na zupełnie innym poziomie. Nie widzę, żeby to sprawiało prawdziwą przyjemność i dawało satysfakcję, ale może się mylę?" - napisała.

Co ciekawe, Marcin Hakiel zdecydował się odpowiedzieć na zaczepkę. "anitaczylija dzięki za komentarz, to zaszczyt być porównanym do @derekhough:) tańczę i nagrywam tj. czuje, nie każdemu musi się to podobać. Dobrego dnia" - odpisał jej Hakiel i doczekał się jeszcze wyjaśnienia: "To nie miała być krytyka, tylko pomysł na rozwój. Każdy robi to co czuje".

Zobacz też:

Hakiel zwrócił się z gorącą prośbą do Polaków. Błaga o pomoc

Psycholożka miażdży Hakiela po wizycie u Wojewódzkiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy