Reklama
Reklama

Gwiazda zginęła w trakcie robienia selfie! Tragiczna śmierć

Nie żyje znana gwiazda Instagrama z Hongkongu, Sophia Cheung. 32-latka poślizgnęła się w trakcie robienia selfie przy wodospadzie.

Sophia Cheung nie żyje. Była znaną influencerką z Hongkongu. Na Instagramie relacjonowała swoje egzotyczne podróże i odważne zdjęcia w zapierających dech sceneriach. Niestety podczas ostatniej wyprawy tragicznie zmarła.

Według informacji "The Sun", Cheung była z grupą przyjaciół w parku Ha Pak Lai. W sobotę rano wyruszyli na wycieczkę. Na Pineapple Mountain Instagramerka postanowiła, że zrobi sobie selfie. Jednak miejsce, które wybrała było bardzo niebezpieczne. Stanęła na skraju wodospadu.

To nie pierwszy raz, kiedy Sophia robiła sobie zdjęcie w tak niebezpiecznych warunkach. Na swoim koncie miała fotografie z górskich szczytów, czy klifów. Jednak tym razem doszło tragedii.

Reklama

32-latka stojąc na skraju wodospadu straciła równowagę i spadła. Zabił ją upadek z około pięciu metrów. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, które natychmiast wezwali jej przyjaciele. Kobietę helikopterem przetransportowano do szpitala. Lekarze stwierdzili na miejscy zgon.

Wiele osób, które śledziło jej profil składa rodzinie kondolencje. Pojawiły się jednak głosy, że to kolejna ofiara popularnej ostatnio mody na robienie sobie selfie w niebezpiecznych miejscach.

***

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: wypadek | tragedia | Instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy