Reklama
Reklama

Gwiazda "Pierwszej Miłości" ma sławnego męża. Znacie go z hitu Netflixa

Wspólna praca na planie połączyła wiele par polskiego show-biznesu. Przebywanie razem w pracy, niejednokrotnie przez wiele miesięcy sprawia, że aktorzy nawiązują ze sobą silne więzi przyjacielskie i miłosne. Taka historia przydarzyła się Annie Ilczuk, która od lat związana jest z innym aktorem. Para poznała się na planie "Kiepskich" i od tej pory wiedzie wspólne, szczęśliwe życie. Mężczyzna także może pochwalić się niemałym dorobkiem aktorskim. W zeszłym roku pokochali go widzowie Netflixa.

Anna Ilczuk od lat gości na antenie Polsatu

Jedną z pierwszych, głośnych roli Anny Ilczuk, była postać Emilki Śmiałek w serialu "Pierwsza Miłość", którą gra od 2004 roku. Aktorka ma na swoim koncie jednak wiele innych znaczących ról. Wystąpiła między innymi w filmach: "Ptaki śpiewają w Kigali" oraz netflixowym hicie "Pewnego razu na krajowej jedynce". Widzowie telewizyjni mogą kojarzyć ją jeszcze z fenomenalnej roli “Jolasi" w serialu "Świat według Kiepskich". Grana przez nią postać była żoną Waldka Kiepskiego, a przy tym chciwą oraz łasą na pieniądze kobietą. Rola ta przyniosła Annie Ilczuk nie tylko jeszcze większą rozpoznawalność, ale także niespodziewaną miłość.

Reklama

Annę Ilczuk i jej męża miłość połączyła na planie serialu

Anna Ilczuk od 2011 roku wcielała się w postać Jolanty Kiepskiej, czyli żony Waldusia. Swoim charakterystycznym wyglądem oraz zachowaniem od razu podbiła serca fanów serialu. Okazuje się, że na planie bliżej poznała się ze swoim przyszłym mężem. Z Andrzejem Kłakiem najpierw współpracowała w teatrze. Dopiero jednak na planie "Kiepskich" narodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Kłak w serialu miał rolę epizodyczną. Wcielał się w postać Mikołaja Kopernika, który ubiegał się o względy Mariolki Kiepskiej.

Anna Ilczuk i Andrzej Kłak w 2014 roku powitali na świecie swoją córkę Zofię. Rok później para wzięła ślub.

Andrzej Kłak zagrał jedną z głównych ról w hicie od Netflixa

Mimo że Andrzej Kłak ma w swoim dorobku aktorskim wiele ról, to naprawdę głośno zrobiło się o nim pod koniec zeszłego roku. Aktor wcielił się w jedną z głównych postaci w serialu "1670", który od razu podbił serca Polaków. Satyryczna produkcja ukazująca wady naszego narodu stała się wielkim hitem na Netfilxie, a fani od razu domagali się potwierdzenia kontynuacji opowieści. Już wiadomo, że serial doczeka się drugiego sezonu. Czy będzie w nim miejsce dla Andrzeja Kłaka? 

Zapewne tak, ze względu na to, że aktor odegrał w pierwszym sezonie jedną z najważniejszych ról. Wcielił się w postać Andrzeja Pobreży, czyli znienawidzonego sąsiada Jana Pawła Adamczewskiego (granego przez Bartłomieja Topę). Ich konflikt jest jednym z najważniejszych wątków w serialu.

Andrzej Kłak i Anna Ilczuk od lat tworzą udane małżeństwo. Oboje spełniają się zarówno jako rodzice, jak i aktorzy, ponieważ bardzo często można zobaczyć ich na deskach teatru. Widać, że uczucie, które połączyło ich na planie "Kiepskich" trwa w najlepsze.

Zobacz też:

Aktorka "Świata według Kiepskich" wyleciała z teatru. Doniósł na nią portier

Gwiazda "Świata według Kiepskich" otwarcie mówi o problemach. Padły poruszające słowa

Gwiazda "Pierwszej miłości" była zmuszona do przeprowadzki. "Czuję ukłucie w sercu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Ilczuk | Pierwsza miłość | Świat według Kiepskich
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy