Reklama
Reklama

Guzik bierze ślub! Znamy szczegóły...

Anna Guzik (37 l.) i jej ukochany Wojciech Tylka już w maju w Zakopanem powiedzą sobie sakramentalne "tak". Potem będzie rodzić dzieci...

Spekulacji na temat ślubu aktorki było mnóstwo. Tym bardziej, że Ania zbywała wszystkich zainteresowanych. Wiadomo było, że trwają przygotowania do tego wielkiego wydarzenia, ale nikt nie podawał żadnych szczegółów.

Na szczęście od czego są gadatliwe koleżanki.

"Ślub będzie w maju, w Zakopanem" - zdradza przyjaciółka "Super Expressowi".

Dlaczego właśnie tam? Powodów jest mnóstwo. Młodzi pochodzą z południa Polski, większość wolnego czasu spędzają w Bielsku. Poznali się w górach, gdzie Ania uczyła się jeżdzić na desce, a on był jej instruktorem.

Reklama

Ślub aktorki będzie miał katolicki charakter. Anna wielokrotnie podkreslała swoją głęboką wiarę i przywiązanie do tradycji. Para wybrała już urokliwy kościółek, w którym odbędzie się ceremonia.

Potem prawdziwe wesele w iście góralskim stylu. Z tańcami do białego rana. Ślub jednak ma być skromny, bo najważniejsze dla nich jest przeżycie duchowe, a nie blichtr, blask fleszy i prezenty.

Na wesele zaproszono tylko najbliższych, góra 50 osób. Ania nie chce wydać więcej niż 50 tysięcy złotych. W końcu Guzik słynie ze swojej gospodarności i tego, że nie szasta pieniędzmi.

A po ślubie będzie mogła w końcu spełnić swoje najskrytsze marzenia. Zabierze się za rodzenie dzieci.

"Chciałaby szybko po ślubie zostać mamą. Nie chce mieć jedynaka i marzy, by kolejne dziecko pojawiło się za dwa, trzy lata" - zdradzają koledzy aktorki.

Trzymamy kciuki!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik | ślub | Wojciech Tylka
Reklama
Reklama
Reklama