Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Grzegorz Markowski przyłapany na szczepieniu poza kolejnością? Jest odpowiedź artysty!

Grzegorz Markowski (68 l.) został przyłapany w jednej z prywatnych przychodni w Warszawie. Czy gwiazdor również zaszczepił się poza kolejnością? Lider "Perfect" odpowiada!

Temat szczepionek niezmiennie rozpala Polaków. Pod koniec grudnia ubiegłego roku wybuchła prawdziwa afera szczepionkowa! Okazało się wówczas, że nie wszyscy musieli czekać na swoją kolej i ukradkiem zaszczepili się przeciw COVID-19.

Tą nobilitacją pochwalili się m.in. Krystyna Janda, Wiktor Zborowski i Leszek Miller. Całą sprawę starała się wyjaśnić Janda, która twierdziła, że zaszczepiona została w ramach akcji mającej na celu promocję szczepień.

Teraz okazuje się, że to Grzegorz Markowski wypełniał kilka formularzy w przychodni! Nie była to jednak kolej muzyka...

"Grzegorz Markowski nie został zaszczepiony, czeka cierpliwie na swoją kolej, mamy nadzieję, że będzie to na dniach, bo ma choroby współistniejące. Jego żona Krystyna właśnie to zrobiła, a Grzegorz towarzyszył jej podczas zastrzyku" - powiedziała w "Fakcie" menedżerka zespołu "Perfect".

Czekacie na swoją kolej, będziecie się szczepić?

Reklama


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Markowski | Perfect

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »