Reklama

Reklama

Reklama

Gretta Vedler nazwała Putina psychopatą. Znaleziono ją martwą w walizce!

Gretta Vedler (†23 l.) była rosyjską modelką, która ośmieliła się skrytykować Władimira Putina w mediach społecznościowych. Po miesiącu znaleziono jej ciało w walizce. Czy do morderstwa doszło przez krytykę władz? Według "Daily Mail" sprawa wyglądała zupełnie inaczej!

Modelka Gretta ośmieliła się wyrazić swoje zdanie na temat prezydenta Rosji i rządzących. W niewybrednych słowach poniżyła Władimira Putina, mówiąc, że jest psychopatą. Po roku ciało modelki znaleziono w walizce. Co doprowadziło do tragedii i okrutnego morderstwa?

Gretta Vedler skrytykowała Putina

Gretta Vedler w przeciwieństwie do wielu młodych Rosjan, nie wierzyła w propagandowe słowa wypowiadane przez władze. W swoich mediach społecznościowych nazwała Putina psychopatą lub socjopatą. Dodatkowo ostrzegała, że jego dążenie do "wzmocnienia integralności Rosji" może skończyć się tragedią. 

Reklama

Czy modelka obawiała się, że zostanie ukarana przez władze Rosji? Wydaje się, że nie, ale 23-latka zniknęła niespodziewanie pod koniec lutego, miesiąc po krytyce Putina.

Przyjaciel szukał zaginionej modelki

Pierwszą osobą, która skierowała sprawę zaginięcia Gretty na policję, był jej przyjaciel Ewgenij Foster, który nie mógł skontaktować się z dziewczyną od końca lutego 2021 roku. Przyjaciel powiedział w wywiadzie dla telewizji 5-tv.ru, że ma złe przeczucia i prosił na Instagramie o pomoc w odszukaniu modelki.

Jak się okazało, jego obawy były słuszne. Zniknięcie modelki poprzedziły straszne wydarzenia - jej kochanek, Dmitrij, ukradł jej pieniądze (milion rubli), po czym zaczął ścigać i grozić przemocą.

Rosyjska modelka znaleziona martwa w walizce

Ciało rosyjskiej modelki znaleziono dopiero po roku od jej zaginięcia. Ciało dziewczyny zostało poćwiartowane i leżało w walizce. Policja zatrzymała podejrzanego o morderstwo Dmitrija, który przez telefon dziewczyny kontaktował się z jej znajomymi i dodawał zdjęcia, pozorując, że dziewczyna żyje.

23-letni Dmitrij Korovin przyznał się do morderstwa Gretty Vedler. Jej ciało przetrzymywał w walizce w bagażniku swojego samochodu. Według jego relacji, udusił kobietę w hotelu w Moskwie po kłótni o pieniądze. Mężczyzna został zatrzymany.

Zobacz też:

Ewa Krawczyk chce napisać książkę. Ma już gustowne biurko i głowę pełną pomysłów

Ewa Krawczyk przeżywa smutne walentynki. Zaskakujące, co przyniosła na grób Krzysztofa!

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

Wojna w Ukrainie. Premier Izraela Naftali Bennett rozmawiał z Władimirem Putinem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rosja | Władimir Putin

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy