Reklama
Reklama

Grażyna Torbicka zdobyła się na niezwykły gest. Zrobiła to dla mamy

Grażyna Torbicka (64 l.) pomimo zabieganego trybu życia, nigdy nie zapomina o tym, co powinno być dla niej priorytetem. W Walentynki prezenterka zdobyła się na niezwykły gest. Gwiazda zrobiła ukochanej mamie cudowny prezent.

Grażyna Torbicka spędziła walentynki z mamą

Grażyna Torbicka ostatnimi czasy niemal nieustannie kursuje pomiędzy domem w Otwocku, a mieszkaniem w stolicy. Dziennikarka już niejednokrotnie była widywana przez paparazzi w pobliżu swojego warszawskiego lokum, w którym niekiedy zdarza się jej nocować po wydarzeniach kulturalnych prowadzonych w mieście. 14 lutego Grażyna Torbicka zjawiła się w Warszawie niezależnie od swoich planów zawodowych. Pragnęła w wyjątkowy sposób uczcić Walentynki.

Reklama

Choć Walentynki nie są oficjalnym świętem, a raczej okazją do wyrażenia swoich uczuć wobec najbliższych osób, z roku na rok 14 lutego zyskuje coraz większe grono "wyznawców". W tym roku, jak donosi "Życie na gorąco", Grażyna Torbicka postanowiła zrobić swojej mamie miłą niespodziankę. Dziennikarka wybrała się do kwiaciarni i kupiła imponujących rozmiarów bukiet. Nie musiała zbyt długo głowić się nad wyborem, ponieważ doskonale wie, jakie kwiaty jej mama lubi najbardziej. Postawiła na wielobarwną kompozycję z różowymi piwoniami.

Grażyna Torbicka zdobyła się na niezwykły gest

Po zakupach Grażyna Torbicka udała się w odwiedziny do swojej mamy, która 14 lutego obchodzi nie tylko Walentynki, ale również imieniny. Krystyna Loska z wielką radością zareagowała na wizytę córki. Przepiękny bukiet kwiatów sprawił jej ogromną radość. Po śmierci męża, Henryka Loski, Walentynki obchodzi nieco inaczej niż w przeszłości, ale Grażyna Torbicka dba o to, aby tego dnia czuła się potrzebna i kochana.

Miłość rodziców zawsze była dla Grażyny Torbickiej wzorem do naśladowania. Marzyła o stworzeniu małżeństwa, które przetrwa wszystko. Tak też się stało. Od 1981 roku dziennikarka jest szczęśliwą żoną kardiologa, Adama Torbickiego. To właśnie z nim tradycyjnie spędza walentynkowe popołudnie. Pomimo 40-letniego stażu, małżonkowie nie pozwalają na to, aby do ich związku wkradła się rutyna. Fotoreporterzy nierzadko widują Torbickich na romantycznych spacerach oraz randkach w Otwocku oraz w Warszawie.

Zobacz też:

Torbicka nie zostawiła im żadnych złudzeń. Musiała zareagować na fałszywe plotki

Grażyna Torbicka niespodziewanie przybyła do stolicy. Widok nie pozostawił złudzeń

Torbicka rzuciła wszystko i natychmiast udała się do mieszkania po rodzicach. Nie było na co czekać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | Krystyna Loska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy