Reklama

Reklama

Reklama

Gosia Rozenek-Majdan jak 18-latka! Ma panią od sprzątania kup po psach?

Ostatnio Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (ur. w 1999 roku) w młodzieżowym stroju wyprowadzała swoje ukochane czworonogi. Śledzący ją paparazzi zauważyli, że po psie odchody schylała się już jednak inna kobieta.

Młodziutka Małgorzata Rozenek-Majdan to aktualnie jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd w tym kraju.

Wraz z ukochanym Radosławem ciągle wyjeżdżają z kraju, by kręcić dla TVN nowy program. 

Do tego pani Majdan ma liczne zobowiązania, kontrakty reklamowe, umówione wywiady i wiele innych zajęć. Okazuje się, że w tym natłoku spraw i tak udaje jej się znaleźć chwilę na poranny spacer z Lili i Sisi, czyli jej ukochanymi buldożkami francuskimi.

Ostatnio wystający pod jej apartamentem paparazzi zrobili jej zdjęcia, na których wyprowadza psiaki w czapce z Myszką Miki. Ma w końcu niewiele ponad 18 lat, więc takie młodzieżowe dodatki bardzo jej pasują. 

Z opisu zdjęć możemy się jednak dowiedzieć, że Małgorzacie wystarcza czasu na wyjście z pupilami, ale już nie na posprzątanie po nich. Na szczęście ponoć ma od tego specjalną panią, która wszystkie ekskrementy po "majdanowych" czworonogach skrzętnie sprząta.

Reklama

Prawdy nie znamy, więc skupmy się na ocenie wyglądu Rozenek w czapce z Myszką Miki, bo bez wątpienia wyglądała dość osobliwie. 

Ile dalibyście jej lat? Tyle, ile miała w dowodzie, którym pochwaliła się na Instagramie?

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy