Reklama

Reklama

Górniak rozstała się z mężem

Razem podjęli decyzję...

Dariusz Krupa (34 l.), mąż i menedżer Edyty Górniak (36 l.) dotąd zajmował się zawodowymi interesami piosenkarki, odkładając na bok swoje ambicje związane z muzyką. Edyta Górniak zapragnęła jednak, by Darek był znany nie tylko jako jej mąż, ale również jako kompozytor, dlatego postanowiła się z nim rozstać.

Jak pisze magazyn "Na żywo", Krupa rozpoczął pracę nad muzyką do filmu: "Darek jest utalentowanym artystą i cieszę się, że wreszcie znów rozwija się jako kompozytor" - mówi przyjaciel muzyka w rozmowie z magazynem.

Reklama

"Wiem też, że pracuje nad piosenkami na płyty artystów, którzy chcą zadebiutować w jego wytwórni fonograficznej. Bardzo mu sekunduję" - dodaje.

Edyta na planie programu "Jak ONI śpiewają", gdzie jest na etacie jurorki, pojawia się obecnie bez swojego Anioła Stróża. Był on na każde jej zawołanie, spełniał kaprysy. Pozwolił piosenkarce odzyskać pewność siebie. Obecnie nie ma go już przy Edycie: "Na początku przyjeżdżali do studia razem i spędzali razem każdą chwilę za kulisami. To się zmieniło" - mówi osoba pracująca przy wokalnym show.

Edyta zrozumiała w końcu, że wszystko nie może kręcić się tylko wokół niej i będąc w związku nie można myśleć wyłącznie o sobie...

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy