Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Górniak pomoże siostrze wrócić do kraju?

Tygodnik "Świat&Ludzie" twierdzi, że Edyta Górniak (40 l.) postanowiła wyciągnąć rękę do siostry i naprawić ich relacje.

Kiedy piosenkarka dowiedziała się od znajomych, że jej młodsza siostra Małgosia wyjechała do Londynu za pracą, posmutniała i zamyśliła się. Przypomniał jej się czas, kiedy sama stawiała swoje pierwsze kroki w tym kraju.

Reklama

Wtedy Londyn był dla niej czymś całkowicie obcym, innym, nowym, ale jednocześnie... zachwycającym. Choć miała tam swojego przewodnika w postaci menedżera Wiktora Kubiaka, to jednak czuła się bardzo obco i nieswojo. Próbowała zrobić tam karierę, rozwinąć skrzydła, ale ostatecznie... wróciła do Polski.

Tutaj zaczęła wszystko od nowa, odżyła i dzisiaj wie, że był to właściwy krok. "Edyta domyśla się jak bardzo samotna musi być jej siostra. Jak czuje się obco, źle i jak jest jej trudno poznawać ten całkowicie nowy świat, kulturę i mierzyć się z codziennymi trudnościami" - mówi pismu jej współpracownik. Wyjazd siostry stał się dla Edzi impulsem do działania.

Artystka coraz częściej zaczęła myśleć o tym, by nie marnować już czasu na kłótnie i nie żywić urazy do siostry i mamy. Nie widziały się i nie rozmawiały przecież blisko pięć lat. One wiedzą o Edycie tylko to, co przeczytają w gazetach. Lata bez kontaktu oddaliły je od siebie, ale... czas wyciągnąć rękę.

Gwiazda chciałaby, by siostra wróciła z Anglii i tutaj spróbowała swoich sił, tym bardziej że ostatnio zdobyła nowe kwalifikacje. Pod koniec ubiegłego roku Małgosia uczestniczyła w kursie i zdobyła umiejętności w zakresie prowadzenia sesji coachingowych. Jako Certyfikowany Coach LCC może pracować z ludźmi nad rozwojem ich kariery, biznesu i rozwojem osobistym.

"Edyta ma świadomość, że Gośka mogłaby być także jej coachem. Bo ze swoim trenerem chce się dobrze, swobodnie czuć. Musi to być też ktoś, komu może zaufać" - opowiada przyjaciółka piosenkarki.

To dla sióstr szansa na pogodzenie się, na rozpoczęcie nowego etapu w ich relacjach. Ciepłych i przyjaznych, o jakich marzyły, choć do tej pory nie udało im się ich zbudować. Teraz mogą to naprawić.

PK

15/2013

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | siostra | Londyn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje