Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gej uwiódł jej męża

Jakiś czas temu media obiegły zdjęcia z najnowszego spektaklu Krzysztofa Warlikowskiego, na których Jacek Poniedziałek (46 l.) uwodzi Piotra Polaka (31 l.), by na końcu uprawiać z nim seks oralny...

Starszego mężczyznę gra Jacek Poniedziałek i jego obecność w takiej scenie jest naturalna – to on jako jeden z pierwszych artystów przyznał się do odmiennej orientacji seksualnej. W wywiadzie-rzece „Wyjście z cienia” ujawnił też, że przez kilkanaście lat był kochankiem Warlikowskiego.

Reklama

Ale jego młody partner do tej układanki nie pasuje – to Piotr Polak, mąż Joanny Drozdy (31 l.), z którą tworzy bardzo udany związek. Joanna jest w zaawansowanej ciąży, Piotr wkrótce zostanie ojcem. Jednak skandalizujące zdjęcia męża wcale przyszłej mamy nie zdenerwowały.

Pojawiła się nawet na premierze i gorąco Piotra oklaskiwała. "Oboje są aktorami i wiedzą, że ten zawód wymaga różnych kreacji" – mówi ich kolega.

A co na to Tadeusz Drozda (62 l.), tata Joanny? Podobno gdy się o wszystkim dowiedział, bardzo się skrzywił. Ale potem machnął ręką. Jednak na spektakl z udziałem zięcia raczej się nie wybiera...

Obejrzyj kontrowersyjne zdjęcia Piotra Polaka i Jacka Poniedziałka TUTAJ!

Anna Bazia

nr 50/2011

Na Żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Drozda | Piotr Polak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama