Reklama
Reklama

Gąsowski pozamiatał w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nikt mu nie dorównał

8. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19" dostarczył wielu emocji, a to za sprawą szerokiego repertuaru wylosowanego przez uczestników. Potencjalnych wygranych było wielu, ale zwycięzca pozostał tylko jeden. I był nim Jakub Gąsowski, syn Piotra Gąsowskiego!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ewelina Flinta jako Florence Welch z Florence and the Machine

Zwyciężczyni ostatniego odcinka, Ewelina Flinta wylosowała tym razem ognistowłosą Florence Welch z Florence and the Machine. W utworze "Spectrum" musiała zelektryzować. Jak jej się to udało

"Show znakomity. Pasuje ci taki. Masz wygar w głosie, i to trzeba powiedzieć. Zrobiło to na mnie wielkie wrażenie. Zaniemówiłem.  No taką Flintę to ja rozumiem" - ocenił Paweł Domagała.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Pola Gonciarz jako Anna Jantar

Pola Gonciarz miała okazję zmierzyć się z historią w utworze "Staruszek świat" Anny Jantar. I włożyła w to całe serce. Z powodzeniem?

Reklama

Według Roberta Janowskiego z pewnością: "Dla mnie to było zaskakujące bardzo na plus. Byłaś tak bliziutko barwy Anny Jantar, którą każdy Polak zna na pamięć i ma z tyłu głowy. Jak śpiewa Anna Jantar, budzimy się o 4 rano i wiemy, że to jest ona. Super robota, świetnie".

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Magda Kumorek jako Kasia Nosowska

Trzeci występ należał do Magdaleny Kumorek, która musiała wydobyć z siebie dziewczęcego łobuza. Tego wymagała piosenka Kasi Nosowskiej z 1994 roku "Teksański". Wyszło zabawnie?

"Ja się bawiłam najlepiej przy tym utworze. Bolą mnie policzki. Trudno się było nie śmiać. A biorąc pod uwagę, że jest to program rozrywkowy, to ja się rozerwałam na strzępy. Wspaniały punkt dzisiejszego programu. Oprócz tego, że śpiewałaś też bardzo precyzyjnie, takim prostym wokalem napartym, ale jednak trzymało się to tonacji, której powinno się trzymać., więc znakomity występ. Ja po prostu bawiłam się najlepiej. Super, gratuluję" - oceniła roześmiana Małgorzata Walewska.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kuba Szmajkowski jako Shawn Mendes

Kuba Szmajkowski wylosował wdzięczny utwór Shawna Mendesa "Stitches" i wreszcie ucieszył się z postaci. Kuba jest jego wielkim fanem, więc z przyjemnością przygotowywał się do występu, co było widać na scenie. 

"Nie ma się do czego przyczepić. Jesteś bardzo zdolny, bardzo młody. Miejmy nadzieję, że tego nie zmarnujesz. Bardzo mi się podobało, świetnie się bawiłem" - podsumował Paweł Domagała.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Marcin Januszkiewicz jako Celine Dion

Celine Dion "I’m alive" to totalna abstrakcja dla Marcina Januszkiewicza, który dostał to trudne, aczkolwiek zabawne zadanie. Jak się obronił?

"Zadziwiająco dużo było Celine Dion w Marcinie Januszkiewiczu. I przede wszystkim to, co uwielbiam w was wszystkich, to jak się chowacie za postać, którą odgrywacie. Weszłaś energicznie, tak mocno. Ona jest taką konkretną babką. Fantastyczny występ. No znowu, kurczę" - skwitował zaskoczony Robert Janowski. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jakub Gąsowski jako Ronnie Van Zant z Lunyrd Skynyrd

Do stanu Alabama zabrał nas Jakub Gąsowski utworem "Sweet home Alabama" Ronniego Van Zanta z Lunyrd Skynyrd. I jak wiadomo, z wielkim powodzeniem.

"Widać było, że znakomicie się czujesz w tej postaci, że się świetnie bawisz. Schowałeś się świetnie. Miałam wiele przyjemności i satysfakcji z oglądania tego występu. I było bardzo dobrze pod każdym względem: wokalnym, aktorskim. Miałeś tę charyzmę i osobowość postaci, którą prezentowałeś" - oceniła Małgorzata Walewska.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jagoda Szydłowska jako Ellie Goulding

Jagoda Szydłowska wcieliła się w Ellie Goulding. Szykując się do wykonania utworu "Lights" miała sporo schodów do pokonania. Czy doszła na szczyt?

"Wyglądasz bardzo czysto i bardzo pięknie. Ja to powtarzam zawsze, że ludzi, którzy śpiewają czysto jest pełno, ale którzy wyglądają pięknie jest jak na lekarstwo. A ty dziś wyglądasz przepięknie. I to co zobaczyliśmy na scenie było spektakularne, więc wielkie ukłony dla reżysera Bolka i dla całej ekipy" - podsumował  Paweł Domagała.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nick Sincler jako Tina Turner

Wystrzałowe połączenie tej dwójki w jednym z bardziej energetycznych utworów Tiny Turner "Disco Inferno" to jak trzęsienie ziemi. Nick Sinckler kolejny raz rozwalił system. Co na to jurorzy?
"No po prostu nie mam słów" - tak podsumowała występ oszołomiona Małgorzata Walewska.
"No co ja mogę powiedzieć? To był taki ogień! Rewelacja, jestem zachwycony. Znakomity jesteś, świetny! No i tyle" - równie krótko i dobitnie ocenił Paweł Domagała.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Młody Gąsowski wygrał 8. odcinek show

Odcinek wygrał Jakub Gąsowski. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji Serce dla Zwierząt.
Wyniki w 8. odc:

  1. Jakub Gąsowski
  2. Nick Sinckler
  3. Pola Gonciarz
  4. Magdalena Kumorek
  5. Marcin Januszkiewicz
  6. Kuba Szmajkowski
  7. Ewelina Flinta
  8. Jagoda Szydłowska

Zobacz też:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy