Reklama
Reklama

Gardias ryzykowała życiem córki oraz innych i pokazała to w sieci! Teraz przeprasza. "Popełniłam głupotę"

Dorota Gardias (42 l.) to pogodynka oraz influencerka. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na samym Instagramie obserwuje ją ponad 200 tysięcy osób. To właśnie tam prezentuje i zachwala różne marki, z którymi współpracuje. Niedawno podczas tworzenia reklamy na swoje social media wykazała się bezmyślnością, za co została zrugana przez fanów. Teraz prosi o wybaczenie.

Dorota Gardias nie zaprezentowała się ostatnio zbyt dobrej strony. 42-latka pokazała na swoich InstaStories brak wyobraźni i prawdziwą bezmyślność. Celebrytka postanowiła zaprezentować swoim obserwatorom nagranie z wycieczki, którą odbyła ze swoją 9-letnią córką oraz ulubionym czworonogiem.

Okazuje się, że prezentacja wyjazdu wcale nie była zbyt dobrym pomysłem, ponieważ spotkała się z ogromną dezaprobatą fanów 42-latki.

Reklama

Dorota Gardias prowadziła samochód, nagrywając córkę

Dorota Gardias na swoim instagramowym koncie postanowiła udostępnić kilka nagrań, na których widać, że prowadzi nowego mercedesa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że prowadząc auto, nagrywa swoją córkę, która leży na przednim fotelu bez zapiętych odpowiednio pasów. Umieszczenie tych nagrań to właściwie gotowy donos na nią samą.

Okazuje się, że 42-latka jest na tyle nie frasobliwa, że pozwala córce trzymać nogi na desce rozdzielczej. Jakby tego było mało, obok siedzi mały piesek. Przewóz zwierząt bez odpowiednich zabezpieczeń to niebezpieczeństwo dla wszystkich, którzy podróżują autem. Gardias jednak zupełnie się tym nie przejęła.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy internautów. Większość była w szoku i nie zostawiła suchej nitki po zobaczeniu tej "reklamy".

Dorota Gardias skomentowała swoje nieodpowiedzialne zachowanie

Dorota Gardias postanowiła odnieść się do swojego zachowania. Okazuje się, że przyznała krytykującym ją fanom rację i postanowiła wziąć ich rady do siebie. Podziękowała również za wszystkie rady i słowa przestrogi, które otrzymała na w wiadomościach prywatnych.

Gardias postanowiła także wytłumaczyć swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Stwierdziła, że... chce być jak najlepszą mamą i to właśnie dlatego trudno jej czasem odmówić córce.

Dorota Gardias wyznała, że każde słowo krytyki bierze do siebie. W najnowszym poście wyznała fanom, że nie rzuca słów na wiatr i bierze pełną odpowiedzialność za swoje niefrasobliwe zachowanie.

Zobacz też:

Dorota Gardias wyznała prawdę o swojej chorobie. "W takich momentach psychika jest słaba"

Dorota Gardias po nowotworze nie ma spokoju. Jej zdrowie znowu szwankuje. "Szukam przyczyny w organizmie"

Zalotna Gardias, drapieżna Kazadi i roznegliżowana Urbańska wróciły na salony! Która najlepiej?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias
Reklama
Reklama
Reklama