Reklama
Reklama

Gaja Kuroń wyszła za mąż. Pochwaliła się swoim "wielkim włoskim weselem"

Gaja Kuroń pochwaliła się na Instagramie, że wyszła za mąż! Ślub odbył się w przepięknych okolicznościach przyrody w sercu Toskanii. Na Instagramie podzieliła się chwilami z przygotowań do ślubu, wesela i poprawin. Gaja jako panna młoda prezentowała się przepięknie - sami zobaczcie!

Córka Kuronia wyszła za mąż. Tak wyglądało jej włoskie wesele

Gaja Kuroń, córka Macieja Kuronia pochwaliła się wyjściem za mąż. Na Instagramie pokazała jak przygotowywała się do ślubu, a także jak bawili się jej goście. Całość została zorganizowana w przepięknej włoskiej willi w Vorno, mieszczącym się w Toskanii. Był basen, stół weselny w ogrodzie i luźna atmosfera. Pomponik życzy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Gaja Kuroń wyszła za mąż: "Moje wielkie włoskie wesele"

Córka kucharza Macieja Kuronia zaprezentowała się w prostej białej sukni z dekoltem typu karo. Panna młoda zdecydowała się na rozpuszczone, lekko pofalowane włosy. Całości dopełnił delikatny makijaż i kryształowa biżuteria. Szczęśliwym wybrankiem serca - a teraz już mężem - Gai Kuroń jest tajemniczy Hubert.

Reklama

Zdjęcia z wesela opisała na Instagramie: "Moje wielkie włoskie wesele". Sądząc po ilości gości, nie było ono wielkie, ale to nie to się w tym dniu liczy! 

Gaja Kuroń wesele i poprawiny urządziła we włoskiej willi w Toskani

Według relacji Kuby, brata panny młodej na Instagramie, cateringiem i całą organizacją ślubu zajęły się wyspecjalizowane firmy. Wszystko było pięknie udekorowane i nie brakowało atrakcji. Było m.in. silent disco w kaplicy [czyli taniec w słuchawkach na uszach - przyp. red.] i tańce na podświetlanym parkiecie.

Cała impreza zakończyła się hucznymi poprawinami nad basenem, który był strzałem w dziesiątkę!

Gaja Kuroń wystąpiła w "MasterChefie", a na Instagramie @gajakuroń obserwuje ją ponad 20 tys. osób. Brała też udział w programie "Na szlaku smaku"

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kuroń
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy