Reklama
Reklama

Syn Kuronia bierze ślub! To jego wybranka

Jan Kuroń postanowił wreszcie oświadczyć się swojej wieloletniej partnerce Anecie Skibińskiej. Para weźmie ślub jeszcze w tym roku, niestety tacie nie będzie dane tego zobaczyć...

Jan Kuroń to syn słynnego kucharza Macieja i wnuk jeszcze bardziej słynnego Jacka. Jakiś czas temu postanowił, że pójdzie w ślady ojca i sam zajmie się zawodowo gotowaniem.

Wraz ze swoim bratem Kubą prowadzi kącik kulinarny w „Pytaniu na śniadanie”, w którym panowie zachwalają produkty jednego z dyskontów spożywczych.

W tym roku chłopak kończy 30 lat i właśnie uznał, że to najwyższa pora, aby się ustatkować. Już za niespełna miesiąc bierze ślub ze swoją wieloletnią narzeczoną Anetą Skibińską.

Reklama

Znają się od lat, niedawno dziewczyna postanowiła połączyć miłość z pracą i została menedżerką swojego partnera. To ona załatwiła braciom program kulinarny w TVP, ale na tym nie zamierza poprzestać, bo głowę ma pełną pomysłów i do tego jest bardzo przedsiębiorcza.

Para na swoim Facebooku zamieściła niedawno fragment swojego ślubnego zaproszenia. Wiadomo, że uroczystość odbędzie się już 9 marca tego roku. Co ciekawe, będzie to dzień po 53. rocznicy urodzin taty.

Niestety, panu Maćkowi nie było dane cieszyć się szczęściem syna. Słynny kucharz zmarł 5 lat temu z powodu niewydolności krążenia.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jan Kuroń | ślub | Maciej Kuroń
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy