Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Frąckowiak bierze ślub!

Magdalena Frąckowiak (28 l.) zaręczyła się z Wojciechem Pastorem (33 l.) ponad dwa lata temu. Najwyższa pora na ślub...

To był jeden z najpiękniejszych dni w życiu tej światowej modelki. Wszystko zostało przez Wojtka misternie zaplanowane i utrzymane do końca w wielkiej tajemnicy.

Reklama

To miał być zwyczajny wypad do Krakowa, w którym Magda jest zakochana. Podczas romantycznego spaceru mężczyzna nagle ukląkł na krakowskim rynku i wręczył jej rodowy pierścionek. 

Od tamtego czasu mieszkają wspólnie w Warszawie, choć Magda częściej bywa w Nowym Jorku i innych stolicach mody. Wojtkowi absolutnie to nie przeszkadza. Jak tylko może jeździ ze swoją ukochaną.

Do tej pory jednak nie znaleźli czasu, aby się pobrać. Powodem jest zbyt napięty grafik Magdy, która jest w końcu jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. Chyba nareszcie udało się jednak znaleźć dogodny termin.

A kim jest narzeczony pięknej dziewczyny?

Wojtek jest synem Krzysztofa Pastora, dyrektora Polskiego Baletu Narodowego, pochodzi z Sopotu. Jest zapalonym motocyklistą, zdarza mu się też pracować w roli modela. Nieoficjalnie mówi się także, że od pewnego czasu pełni funkcję menedżera ukochanej. W końcu kto lepiej zadba o sprawy finansowe, niż najbliższa jej osoba.

Ładna z nich para?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Frąckowiak | ślub | Monika Pietrasińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama