Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Fochów Dody ciąg dalszy (uaktualnienie!)

Dorota Rabczewska (23 l.) zamieściła kolejny wpis na swojej stronie internetowej, świadczący o oburzeniu piosenkarki na media, których uwaga jest ostatnio na niej szczególnie skupiona.

Doda wystosowała oświadczenie o treści:

Reklama

"Oświadczam, że w związku z coraz częstszymi przypadkami naruszania moich dóbr osobistych, będę aktywnie przeciwstawiała się tym naruszeniom."

"Każdy przypadek fotografowania bez mojej pisemnej zgody, ujawniania informacji z mego życia prywatnego czy naruszania mojego dobrego imienia będzie dokumentowany."

"Będę dochodzić przed sądami ochrony swych dóbr osobistych i zadośćuczynień za ich naruszenie. O szczególnie jaskrawych przypadkach naruszenia miru domowego będę składała zawiadomienia do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, opisanego w art. 193 kk."

Dorotko, wybacz, ale zaczyna nas już bawić twoje zachowanie. To, że tobie znudziło się pchanie przed obiektywy i robienie wszystkiego, by wylądować na pierwszych stronach gazet nie oznacza, że ludzie przestaną się tobą interesować.

Masz to, do czego dążyłaś przez ostatnie kilka lat.

UAKTUALNIENIE:

Doda poczytała chyba komentarze, jakie pojawiły się w internecie po tym, jak zamieściła powyższy wpis i zrozumiała, że zachowała się trochę idiotycznie. Dziś na stronie pojawiła się nowa notka:

"Ponieważ moje oświadczenie wywołało falę komentarzy i nie do końca zostało zrozumiane w sposób jaki autor miał na myśli, postanowiłam napisać krótkie wyjaśnienie."

"Nigdy nie było moim zamiarem robienie z siebie >>umęczonej gwiazdy<<, za którą biegają paparazzi. Są sytuacje takie jak np. koncerty, czy różnego rodzaju występy publiczne, podczas których z chęcią pozuję do zdjęć, bo naprawdę to lubię i czuję się wtedy jak ryba w wodzie."

"Każdy człowiek ma natomiast w swoim życiu miejsce, gdzie chce zaznać odrobinę spokoju i >>naładować akumulatory<<. Dla mnie taką oazą jest mój dom, w którym gromadzę energię przed kolejnymi koncertami, czy też w przerwach podczas pracy nad moją nową płytą."

"Nie pozwolę, by ktoś wchodząc na mój prywatny teren burzył ten spokój i naprawdę nie jestem szczęśliwa, że muszę o niego walczyć w ten sposób."

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »