Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Finaliści konkursu Mister Polski 2016 pozują w bieliźnie!

6 listopada poznamy nowego Mistera Polski. Który kandydat ma największe szanse na odebranie tytułu obecnie "panującemu" Rafałowi Jonkiszowi?

Podczas gali finałowej Mister Polski 2016 na scenie zaprezentuje się czternastu finalistów. Panowie na scenie pojawią się w garniturach, stroju sportowym, casualowym oraz w samej bieliźnie.

Reklama

Kim są? - zobaczcie...

Kamil Piróg, 24 lata - Stalowa Wola

Trener personalny

Jego pasjami są sport i książki, głównie dotyczące rozwoju osobistego, bo tym interesuje się najbardziej. Chciałby zostać Misterem Polski 2016, ponieważ czuje, że urodził się po to, aby pomagać innym. Przez ostatnie dwa lata, jako trener personalny, walczy z kompleksami swoich podopiecznych, a tym samym poprawia ich samopoczucie, podnosi samoocenę i pewność siebie.

Sebastian Chłodnicki, 23 lata - Turek

Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej i internetowej

Gotowanie, moda, sport oraz podróże - bez tego nie wyobraża sobie życia. Chciałby zostać Misterem Polski 2016, ponieważ - jak sam twierdzi - dzięki skromności, odpowiedzialności i ambicji mógłby reprezentować tytuł mistera tak samo dobrze, jak robili to Rafał Jonkisz i Rafał Maślak. Chciałby także pomagać potrzebującym i promować zdrowy styl życia. Uważa, że dzięki tytułowi mógłby spełniać także swoje marzenia, np. zwiedzać świat oraz realizować się jako zawodowy model.

Patryk Ciućka, 22 lata - Kaniów

Pracownik produkcji wyrobów ściernych

Fan piłki nożnej, muzyki i gotowania. Chciałby zostać Misterem Polski 2016, ponieważ od najmłodszych lat dąży do tego, by być wzorem do naśladowania. Jeśli wygra, chce pomagać innym w spełnianiu marzeń.

Łukasz Rzepczyński, 27 lat - Czechowice Dziedzice

Kierownik zmiany

Zapalony fan górskich wspinaczek i dobrej kuchni. Udział w konkursie Mister Polski 2016 traktuje jako przygodę życia. Zdaje sobie jednak sprawę, że tytuł to także wielka odpowiedzialność i ogromna szansa, którą chciałby wykorzystać najlepiej, jak będzie potrafił.

Jan Dostatni, 23 lata - Warszawa

Trener personalny

Interesuje się marketingiem i rozwojem osobistym. Organizuje akcje charytatywne i konferencje biznesowe. Zgłosił się na casting, ponieważ chce na swoim przykładzie pokazać, że warto się rozwijać, a przeszkodą w osiąganiu celów jest brak pewności siebie i bierność. Jeśli uda mu się zdobyć tytuł Mister Polski 2016, chce zachęcać młodych ludzi do organizowania akcji charytatywnych.

Paweł Poręba, 28 lat - Kraków

Trener, prezes spółki, współwłaściciel serwisu internetowego, model

Jego największą pasją jest sport i wszystko co się z nim wiąże. Czuje się spełnionym człowiekiem, gdyż praca jest jego pasją. Uważa, że dzięki tytułowi i rozpoznawalności będzie mógł mieć większy wpływ na społeczeństwo w sprawach dotyczących aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Zamierza motywować innych do działania, organizować zawody sportowe oraz angażować się w akcje społeczne.

Konrad Matejek, 21 lat - Darłowo

Prowadzi własną działalność gospodarczą, student

Interesuje się piłką nożną, rozwojem w biznesie i podróżami. Uważa, że tytuł Mistera Polski 2016 to duże wyzwanie i ogromny zaszczyt. Dzięki własnym doświadczeniom chciałby pomagać innym w dążeniu do celu oraz angażować się w akcje charytatywne.

Konrad Mucha, 22 lata - Tarnowo

Magazynier-informatyk

Jego pasje to sport, taniec, moda i informatyka. Uważa, że wygrana umożliwi mu poznanie nowych, ciekawych osób i pomoże w rozwinięciu skrzydeł. Jako Mister Polski mógłbym częściej podróżować, co jest jego marzeniem. Chce pomagać zwierzętom i realizować się w pracy modela.

Mikołaj Kominek, 24 lata - Wola Cygowska

Inżynier Techniki Rolniczej i Leśnej

Interesuje się odnawialnymi źródłami energii, konstruowaniem maszyn i motoryzacją. Wziął udział w konkursie, bo chciałby wnieść do wizerunku mistera skromność, która wcale nie oznacza braku pewności siebie. Chce być przykładem dla ludzi, którzy z różnych powodów nie wierzą w swoje możliwości i pokazać im, że ciężką pracą można w życiu wiele osiągnąć. Jego zdaniem Mister Polski powinien być facetem, z którym każdy mężczyzna w Polsce mógłby się identyfikować.

Krzysztof Mach, 24 lata - Łańcut

Trener personalny, dietetyk

Jego główne zainteresowania to taniec, sport i podróże. Zdecydował się na udział w konkursie, ponieważ chciałby być autorytetem dla innych mężczyzn i pokazać, że warto prezentować na co dzień najwyższe wartości.


Jan Dratwicki, 19 lat - Łódź

Uczeń klasy maturalnej technikum gastronomicznego, pracuję dorywczo jako kelner i host

Uwielbia jeździć motocyklem, na snowboardzie i na nartach. Kocha gotować. Trenował strzelectwo, sztuki walki (MMA, BJJ). Chciałby udowodnić innym, że ciężka praca i dyscyplina są kluczem do spełniania marzeń. Uważa, że nigdy nie wolno się poddawać, a tytuł Mistera Polski 2016 traktuje jako kolejny etap w rozwoju osobistym.

Kamil Knut, 21 lat - Gdańsk

Windykator

Jest zagorzałym fanem zapasów i MMA. Zgłosił się do konkursu, ponieważ lubi ambitne wyzwania. Z tytułem Mistera Polski wiąże rozwój indywidualnej kariery. Angażując się w akcje charytatywne, chciałby pomagać w spełnianiu marzeń tym, którzy nie mają takich możliwości. Na własnym przykładzie chciałby pokazać także, że kluczem do sukcesu jest wiara we własne siły, ciężka praca i pozytywne nastawienie.

Paweł Trojnar, 24 lata - Ostrołęka

Barman/kelner, pracuje także jako fotomodel

Interesuje się rysunkiem artystycznym i sztuką wykonywania tatuażu na skórze. W przyszłości planuje otworzyć własne studio i czerpać przyjemność z robienia tego, co lubi. Chciałby zostać Misterem Polski 2016, ponieważ, jak każdy, chce spełniać swoje marzenia i osiągać wyznaczone cele, co pomaga mu w doskonaleniu osobowości i dalszym rozwoju. Uważa, że tytuł mistera otworzy mu kolejne drzwi w modelingu oraz pomoże w realizacji własnych projektów biznesowych, społecznych, charytatywnych i artystycznych.

Damian Cheda, 23 lata - Radom

Magazynier

Jego największą pasją jest futbol amerykański, a zaraz po nim spędzanie czasu z bliskimi. Jest współzałożycielem drużyny futbolu w Radomiu. Jeśli zostanie Misterem Polski 2016 zamierza kontynuować to, co dotychczas wypracowali jego poprzednicy. Chciałby brać udział w kampaniach charytatywnych, bo lubi pomagać innym. Przy okazji liczy, że mógłby przyczynić się do promowania futbolu amerykańskiego w naszym kraju. Uważa, że wygrana z pewnością odmieniłaby jego życie i pozwoliła rozwinąć skrzydła.

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje