Reklama
Reklama

Finał "Love Island. Wyspa Miłości". To oni zostali zwycięzcami show! Co to były za emocje!

Za nami najgorętszy wieczór na Wyspie Miłości. Karolina Gilon po raz ostatni w tej edycji programu wkroczyła do willi. Trzy finałowe pary dowiedziały się, która spośród nich podbiła serca widzów. Zwycięska para stanęła przed wyborem: miłość czy pieniądze. Co wybrali?

Wszystko zaczęło się 30 sierpnia. To właśnie wtedy miłosne show "Love Island. Wyspa Miłości" powróciło na antenę. W luksusowej willi nad brzegiem Morza Śródziemnego spotkało się dziesięciu singli, którzy postanowili zawalczyć o prawdziwe uczucia i znaleźć w programie swoją drugą połówkę.

Ta edycja pełna była miłosnych uniesień i dramatów. Wyspiarze ani przez chwilę się nie poddali i o uczucia walczyli do samego końca. W finale o główną nagrodę walczyli: Aleksandra i Armando, Paulina i Andrzej oraz Magda i Wiktor.

Gorące emocje towarzyszyły nam już od samego początku. Po raz pierwszy w historii programu to kobiety musiały zdecydować, który z panów skradł ich uwagę. Nie zabrakło oczywiście uczuciowych zawirowań, wielkich rozstań i powrotów. 

Reklama

Ostatnie śniadanie na Wyspie Miłości

Jak wyglądał ostatni poranek na wyspie miłości? Z całą pewnością było gorąco! W końcu to ostatnie chwile w ciepłej Hiszpanii! Wyspiarzy obudził sms. Czas na ostatnie śniadanie w willi.

Wiktor od razu przypomniał, że Armando od pierwszych odcinków zwiedził kilka łóżek. Paulina zauważyła również, że przestał spać w golfie i sprawdzać kilka razy, czy zakręcił gaz. Pewnie tylko miłość do Aleksandry mu w głowie!

To doskonały moment, by trochę powspominać! Tylko Aleksandra nie wiedziała, jakie emocje w wyspie miłości były od samego startu. Nie miała szans poznać uczestników od początku, jednak to jej nie przeszkodziło w odnalezieniu wielkiej miłości - Adriana.

Wyspiątka w swoich wspomnieniach nie pominęły również Karoliny, której pojawienie się w willi zawsze oznaczało... wielkie zmiany! To właśnie wizyty prowadzącej zwiastowały nowych uczestników, albo przeparowania!

Finaliści doskonale pamiętają również gorące gry! Już w pierwszej zabawie uczestnicy mogli poznać smak swoich ust! To wtedy runęły pierwsze mury, a Islanderzy mogli poznać się nieco bliżej.

Nie wszystkie wspomnienia były szczęśliwe...

Były również i trudne momenty. Magda przypomniała, że traumatycznym wydarzeniem był dla niej powrót z randki. Dla Andrzeja najgorszym momencie w programie był list od Pauliny. Wyspiarz nie mógł ukryć obezwładniającej miłości do Pauliny. Jej odtrącenie go załamało...

Dla Aleksandry najgorszym momentem był powrót Arka do willi z Laurą. 

Nie mogło zabraknąć również wesołych wspomnień. Pomyłka z imionami Oli na długo pozostanie w pamięci. Bez wątpienia "najlepsze teksty" w tym sezonie należały właśnie do niej. Wiadomo już, że wszyscy faceci starający się o jej serce nie mogą... mieszać jajecznicy nożem!

Paulina i Andrzej zdecydowanie przeżyli najwięcej wzlotów i upadek. Nawet ich wizyta w kryjówce zostanie zapamiętana na druga. Mimo że mężczyźnie udało się skraść kilka całusów wyspiarki to... ostatecznie zerwali!

Czas na wielki finał!

Wyspiarze pojawili się już w wyjątkowym kręgu ognia! Wyglądali jak milion dolarów!

Armando wyznał, że nareszcie jest ktoś, kto na niego czeka i wreszcie odnalazł swoją drugą połówkę! Nie ma przepisu na uczucia, ale oni chyba odnaleźli tę magiczną recepturę!

Paulina i Andrzej także wreszcie odnaleźli siebie! Paulina oficjalnie potwierdziła, że u niej już tylko istnieje #wiem, a o uczuciu Andrzeja nawet nie ma ma co dyskutować - od dawna widać tę miłość!

Magda na Wyspie Miłości nie spodziewała się, że uda jej się zakochać. Wyspiarka cieszy się, że odnalazła w programie wielką miłość i wreszcie się otworzyła! Para ma również już poważne plany na to, co wydarzy się po finale! Okazuje się, że postanowili razem zamieszkać. Nie zniosą już kolejnej rozłąki!

3. miejsce zajmują...

Decyzją widzów, trzecie miejsce na podium zajęli Paulina i Andrzej, którzy wnieśli całe morze emocji do słonecznej Hiszpanii! Ich relacja była burzliwa, ale w końcu liczy się to, jaki był finał... To tak naprawdę dopiero początek!

Finałowa walka rozstrzygała się pomiędzy Magdą i Wiktorem, a Aleksandrą i Armando! Emocje sięgały zenitu...

Magda i Wiktor

Gdy Wiktor pierwszy raz zobaczył Magdę schodzącą ze schodów był w parze z Pauliną... Piękna blondynka postanowiła jednak wtedy wybrać Kacpra. Mimo że Wiktor był w parze, to wymieniali z obecną ukochaną sekretne uśmieszki. Przy kolejnym przeparowaniu wybrał Magdę!

Wybrali się na romantyczną randkę. Już wtedy pojawiły się pierwsze nadzieje, że może z tej mąki będzie chleb! Pozostałe dziewczyny Wiktor traktował jak... siostry, a w relacji z wybranką pojawiło się już "my". Zakochani co prawda przegrywali wszelkie testy z wiedzy o sobie nawzajem, ale mieli jeszcze trochę czasu żeby się poznać...

Pobyt w kryjówce tylko ich zbliżył do siebie, a wyjazd Wiktora do Casa Amor sprawił, że Magda tęskniła, jak nigdy. Wyspiarz zmartwił się trochę, że jego ukochano otrzymała "pocztówkę" z delegacji, ale potem już było lepiej. No oprócz sprawdzianów z wiedzy o sobie, bo to dalej wypadało blado. Czy to jednak ma znaczenie, gdy Wiktor w końcu powiedział, że ją kocha?

Aleksandra i Adrian

Aleksandra i Adrian napotkali pewne kłopoty w swojej drodze do raju. Zanim Aleksandra pojawiła się na wyspie, Armando miał już cztery dziewczyny, był okrzyknięty mistrzem całowania i tańców na rurze!

Gdy jego ukochana pojawiła się na wyspie, jego serce zamarło! Mimo że dziewczyna na przeparowaniu wybrała Arka, to Adrian wciąż miał nadzieję, że kiedyś jeszcze będą razem.

Wszystko zaczęło się, gdy Arek wrócił z Casa Amor z Laurą. Wówczas na dobre zaczęła się ich relacja. Nie dało się nie zauważyć, że każdego dnia są sobie coraz bliżsi... Zaczęły się wspólne przytulania i deklaracje!

Kto wygrał "Love Island. Wyspa Miłości"?

Zwycięzcami 4. sezonu "Love Island. Wyspa Miłości" zostali Magda i Wiktor! To oznacza, że Aleksandra i Adrian zajęli 2. miejsce! 

Wybór widzów oznaczał, że zwycięska para stanęła przed decyzją: pieniądze czy miłość. Oboje losowali koperty: w kopercie Magdy znalazł się napis "0 zł", a u Wiktora "100 tys. zł". On miał rozstrzygnąć czy wybiera pieniądze - wówczas zatrzymuje całą kwotę, czy miłość, co oznacza podzielenie się z Magdą po 50 tys. zł. Znając tę parę wiadomo było, jaka będzie decyzja: Wiktor oczywiście postawił na miłość!

Wszystkie odcinki 4. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w nowym serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Love Island #NEWS!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | "Love Island 4"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy