Reklama
Reklama

Filip Chajzer wraca do "DDTVN". Poradził sobie z problemami zdrowotnymi?

Filip Chajzer jakiś czas temu poinformował w mediach społecznościowych, że z powodów zdrowotnych musi na jakiś czas zawiesić swoje występy w "Dzień dobry TVN". Wszystko jednak wskazuje na to, że uporał się z nimi i wraca na antenę.

Filip Chajzer miał problemy zdrowotne

Filip Chajzer przy produkcji "DDTVN" pracuje od września 2019 roku. Śniadaniówkę prowadzi wspólnie z Małgorzatą Ohme. Para jest lubiana przez widzów programu, dlatego było dla nich niezłym zaskoczeniem to, o tym jakiś czas temu poinformował Chajzer. Z powodów zdrowotnych prezenter musiał zrezygnować z pojawiania się w show. U boku Ohme przez kilka dni występowała Ewa Drzyzga.

Reklama

"Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem" - napisał w sieci Chajzer.

Zobacz też: Chajzer przez kłopoty zdrowotne znika z DDTVN. Już wiadomo, kto go zastąpi!

Filip Chajzer wraca do "Dzień dobry TVN"

Według informacji, do których dotarli dziennikarze serwisu plejada.pl Filip Chajzer ma już niedługo pojawić się w programie. Wielki powrót dziennikarza ogłosił Mariusz Kozak, który miał gościć w śniadaniówce w cyklu "Miejska dżungla". Mężczyzna napisał w swoich social mediach, że wielki powrót Filipa został ogłoszony w zaproszeniu, które otrzymał.

"Jutro około godz. 9.00 będę gościł w "DDTVN. Zobaczycie ciekawy eksperyment, dotyczący osób LGBT, oglądajcie! Po raz pierwszy spotkam się z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem" - napisał w sieci Kozak.

Zobacz też:

Ewa Drzyzga: Wielkie poruszenie w jej podkrakowskim domu. Przed gwiazdą TVN naprawdę trudny czas

Chajzer przesadził z tymi żartami! Ohme w końcu nie wytrzymała!

Filip Chajzer spełnił marzenie syna Orłosia. Wystarczył jeden telefon!

Wulkaniczny pył spada na trzy kontynenty. Miliony osób dostały ostrzeżenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy