Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Felicjańska w szpitalu psychiatrycznym

Ilona Felicjańska podjęła kolejną próbę walki z uzależnieniem od alkoholu. Obecnie była modelka leczy się w podwarszawskich Tworkach.

Po głośnym wypadku samochodowym w lutym ubiegłego roku Ilona Felicjańska (38 l.) przyznała publicznie, że ma problem z uzależnieniem od alkoholu. Wyznała, że pierwszą terapię przeszła kilka lat temu. Niestety, wtedy nie udało się pokonać nałogu.

Reklama

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku nic nie wskazywało na to, że Felicjańska podejmie leczenie. Wciąż bywała na bankietach i imprezach, na których darmowy alkohol zawsze leje się strumieniami.

Jednak, jak dowiedział się "Fakt", celebrytka od niedawna leczy się w szpitalu psychiatrycznym w podwarszawskich Tworkach, gdzie zajmują się nią specjaliści od uzależnień.

"Na razie modelka spotyka się na dobrowolnych seansach. Jednak jeśli nie przyniosą one skutku, celebrytka będzie musiała zostać w szpitalu dłużej" - czytamy.

Wcześniej podobno Ilona zapisała się na leczenie do prywatnej kliniki pod Warszawą. Nie przyniosło ono jednak oczekiwanych efektów.

Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska | alkoholizm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje