Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Felicjańska przekłada rozwód

Od kilku miesięcy plotkuje się o rozwodzie Ilony Felicjańskiej i Andrzeja Rybkowskiego. Para od dawna nie pokazuje się razem, a byłą modelkę łączy się z coraz to nowszymi mężczyznami. Być może jednak rozstania nie będzie.

Pierwsze doniesienia o kryzysie w związku Felicjańskiej (37 l.) pojawiły się wiosną tego roku. Ilona bawiła się na wakacjach w towarzystwie przyjaciela, Huberta Łusiaka. Później widziano ją w czułych objęciach z pewnym raperem.

Reklama

W związku z tym wydawało się, że lada chwila usłyszymy o dacie pierwszej rozprawy rozwodowej gwiazdy. Tymczasem tygodnik "Życie na gorąco" dowiedział się, że para postanowiła na razie nie podejmować tak drastycznej decyzji.

"Wiele ich dzieli, więc rozwód to tylko kwestia czasu, ale Ilona i Andrzej na razie postanowili nie robić rewolucji w swym życiu" - zdradza informator pisma. "Mimo dzielących ich różnic wiedzą, jak wiele sobie nawzajem zawdzięczają, szanują się nawzajem i potrafią być przyjaciółmi" - dodaje.

Rybkowski i Felicjańska nie chcą się rozstawać głównie ze względu na dobro dzieci, 9-letniego Maćka i 8-letniego Adama. Ich związek istnieje już jednak tylko na papierze.

Dowiedz się więcej na temat: związek | Ilona Felicjańska | rozstania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje