Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Fani "Top Model" oburzeni! Nie zgadzają się z werdyktem jury!

Po ostatnim odcinku "Top Model" w mediach społecznościowych zawrzało! Fani nie zgadzają się bowiem z werdyktem jury.

Popularne show TVN-u jest już prawie na finiszu. W grze pozostało tylko pięciu uczestników. W ostatnim odcinku z programem pożegnał się Samuel.

Reklama

Chłopak dał się poznać jako mocno stąpający po ziemi Ewangelik, który swoje życie powierzył Bogu. Zdarzało się, że model odmawiał wykonywania pewnych zadań, ponieważ były one sprzeczne z religią, którą wyznaje.

Mimo iż Robert Kupisz w jednym z odcinków powiedział, że Samuel ma wszelkie predyspozycje do tego, aby zrobić międzynarodową karierę, jury "Top Model" postanowiło się z nim pożegnać.

Z takim werdyktem nie zgadzają się fani telewizyjnego show. Na oficjalnym fanpage'u show zawrzało! Internauci zaczęli wylewać swoje żale w komentarzach. Często pojawiała się opinia, że zamiast Samuela program powinna opuścić 24-letnia Magda, której raz jury podziękowało już za współpracę.

Przypomnijmy, że dziewczynę uratowała Natalia, która oddała jej swoje miejsce w show.

Tym bardziej fani "Top Model" podnieśli okrzyk niezadowolenia po wyrzuceniu z programu Samuela.

"Mój faworyt odpadł. Wszystko przez tą wredną Magdę, która już dawno powinna odpaść" lub "Magda powinna odpaść, Samuel nadaje się idealnie na modela, ma świetne rysy twarzy i sylwetkę" - czytamy na Facebooku.

Po wpisach fanów "Top Model" można wywnioskować, że Magda jest najmniej lubianą uczestniczką show. Nic dziwnego, ponieważ dziewczyna wyznaje chyba zasadę "po trupach do celu".

Wy również uważacie, że powinna odejść?

Dowiedz się więcej na temat: Top model

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje