Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Fakt: Natalia Kukulska rozstaje się z mężem. Zawodowo!

Natalia Kukulska (40 l.) tuż przed porodem podjęła zaskakującą decyzję - wokalistka postanowiła rozstać się z mężem, perkusistą i producentem Michałem Dąbrówką. Na szczęście tylko zawodowo!

Od kilku lat tworzą artystyczny duet. Wydali razem dwie płyty - "CoMix" i "Ósmy plan". Wokalistka zdecydowała jednak, że kolejne projekty będzie realizować osobno.

Reklama

"Nową płytę, która ma wyjść na wiosnę, Kukulska nagrywa już bez pomocy ukochanego. To dopiero początek zmian" - czytamy w "Fakcie".

Jurorka "The Voice of Poland" po urodzeniu trzeciego dziecka chce ruszyć w trasę koncertową, jednak już z nowym perkusistą. Jak mówi informator tabloidu, ma to oddzielić grubą kreską życie prywatne od zawodowego.

"Chodzi o dobro dzieci. Teraz będą się mogli lepiej dzielić opieką nad nimi" - tłumaczy źródło gazety.

Piosenkarka już za kilka tygodni po raz trzeci zostanie mamą. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że  ciąża była dla niej sporym zaskoczeniem i "nie sądziła, że to stanie się tak szybko".

"Myślałam, że posmakujemy wcześniej wolności we dwoje, bo dzieci już odchowane. Czuję się troszeczkę oszukana przez czas (śmiech). Żartuję. Bardzo się cieszę i mam poczucie, że zaczynam nowe życie. Chociaż jest we wszystkim ciągłość, to teraz wyraźnie ma miejsce jakaś cezura - coś się zamknęło, coś się otwiera" - wyznała gwiazda na łamach "Urody Życia".

Termin porodu wyznaczono na przełom grudnia i stycznia.***
Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama