Reklama
Reklama

Ewelina Taraszkiewicz atakuje Królikowskiego na Instagramie: "Kubie to Ty możesz buty czyścić"

Miłosne perypetie Antoniego Królikowskiego i Jakuba Rzeźniczaka z ich licznymi partnerkami w ostatnich latach przeżywała cała Polska. O ile piłkarz uspokoił się i ustatkował u boku Pauliny (Nowickiej) Rzeźniczak, tak Antek nadal pakuje się w tarapaty. Pod ostatnim zdjęciem na Instagramie aktora wylało się całe wiadro nieprzychylnych komentarzy, a wszystko to przez nocną aferę z filmikami z Joanną Opozdą. Głos postanowiła zabrać też Ewelina Taraszkiewicz, była partnerka Rzeźniczaka, która nie mogła powstrzymać złości.

Antek Królikowski i Joanna Opozda. Opublikowane filmy na Instastories były atakiem hakerskim?

Nocna afera na koncie Antka Królikowskiego nie przeszła bez echa w polskich mediach. Na Instagramie aktora późnym wieczorem opublikowane zostały filmiki, na których zapłakana Joanna Opozda opowiada o swoim złym samopoczuciu i zachowaniu Antka. Miał to być prywatny videoblog dla małego Vincenta i jednocześnie terapia dla świeżo upieczonej matki. Następnie na profilu Królikowskiego pokazało się krótkie oświadczenie, że na jego profil social media dokonano ataku hakerskiego.

Reklama

Ewelina Taraszkiewicz komentuje Królikowskiego w jednym zdaniu: "Kubie to ty możesz buty czyścić"

Wielokrotnie w mediach porównywano zachowanie Antka Królikowskiego do zachowania Jakuba Rzeźniczaka. Przypomnijmy, że piłkarz zostawił ciężarną Magdalenę Stępień tuż przed narodzinami dziecka. Wcześniej taka sama sytuacja spotkała Ewelinę Taraszkiewicz, która z Jakubem ma 5-letnią córeczkę Inez.

Matka córki Rzeźniczka postanowiła stanowczo zareagować na te porównania pod postem, w którym chwali się swoją ukochaną Izabelą (dla której zostawił Joannę).

"Nie wierzę w to, co zobaczyłam. Porównują Cię do Kuby, ale Kubie to Ty możesz buty czyścić. Nigdy by czegoś takiego nie zrobił - mimo nie najlepszych stosunków, a na dziecko też płaci" - napisała pod postem Królikowskiego.

Ewelina Taraszkiewicz (była Rzeźniczaka) atakuje Antka Królikowskiego na Instagramie

Fali komentarzy na Instagramie nie uszło też stwierdzenie, że na filmikach widniały podpisy takie jak: "moja chora psychicznie żona", "ciągle chciała żebym spędzał z nią czas", "to już nie była osoba w której się kiedyś zakochałem", "nie pisałem się na takie coś". Wiele osób skomentowało zachowanie Antka (delikatnie mówiąc) jako mało empatyczne, ponieważ kobieta w ciąży (i po ciąży) nadal zmaga się z problemami hormonalnymi.

Do tego fragmentu również odniosła się była partnerka Rzeźniczaka, która jest prawniczką.

"A tak na przyszłość - choroba psychiczna to też choroba - taka jak stwardnienie rozsiane [na które aktor choruje - przyp. red.]. Jak Pan śmie obrażać ludzi zmagających się z chorobami psychicznymi? Wstyd wstyd wstyd. Brak słów" - dodała. Komentarz Eweliny ma obecnie prawie 3 tys. polubień.

Pamiętaj, że w trudnej sytuacji nigdy nie jesteś sam. Jeśli chcesz porozmawiać z psychologiem, poniżej znajdziesz listę telefonów, pod które możesz zadzwonić i poprosić o profesjonalną pomoc psychologa czy psychoterapeuty:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - 22 594 91 00 (czynny w każdą środę - czwartek od 17.00 do 19.00)  
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - 22 425 98 48

Zobacz też:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiada na apel Joanny Opozdy. Jej słowa zaskakują

Opozda spotkała się z Królikowskim u prawnika. Fani zwracają uwagę na powiązania z "atakiem hakerskim"

Opozda nie wierzy w atak hakera! Królikowski ma kłopoty? Aktorka przedstawiła solidne argumenty!

Karolina Korwin Piotrowska atakuje Antka Królikowskiego. Nie wierzy w atak hakerski

To koniec! Królikowska podjęła "radykalne" kroki wobec syna. Sensacyjny ruch po nocnej aferze!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy