Reklama
Reklama

Ewa Żmijewska i jej partnerka z zespołu urządziły sypialnię. "Mamy swój osobisty zachód słońca na ścianie"

Córka Artura Żmijewskiego, Ewa Żmijewska nie zdecydowała się pójść w ślady taty, jednak też wybrała artystyczny zawód. Jest gitarzystką. Wraz ze swoją partnerką, która gra na perkusji, założyła zespół Shandy&Ewa. Jak niedawno wyszło na jaw, mieszkają też razem.

Artur Żmijewski i jego żona Paulina uchodzą za jedno z najtrwalszych i najbardziej udanych małżeństw w polskim show biznesie. Ich miłość sięga czasów licealnych i nigdy nie imały się ich żadne skandale. Żmijewscy dochowali się trojga dzieci. Najstarsza córka, Ewa ma już 28 lat i chociaż nie zdecydowała się pójść w ślady taty, również wybrała artystyczny zawód

Przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie skupiła się na studiach muzycznych, bez presji związanej z byciem dzieckiem znanego aktora. Jak wspominała w „Dzień Dobry TVN”:

Reklama

Ewa Żmijewska podejrzewa jednak, że tata mógł mieć coś wspólnego z tym, że wybrała muzykę. Jak wyznała w programie śniadaniowym:

Ewa Żmijewska mieszka z przyjaciółką. Urządziły razem sypialnię

Zespół Shandy&Ewa założyła jeszcze w USA z poznaną tam perkusistką, Shandy Casper, pochodzącą z Curacao. Po powrocie do Polski Żmijewska początkowo określała ich relację jako bliską przyjaźń, jednak ostatnio uznała, że czas wyjawić prawdę. 

Ujawnienie, że mieszkają razem nastąpiło niejako przy okazji, gdy Ewa i Shandy postanowiły zgłosić się do programu wnętrzarskiego „Nowy aranż”. Jak wyjaśniły, marzą o wnętrzach w ciepłych kolorach. Przeprowadzająca metamorfozę ich mieszkania architektka zdecydowała się sięgnąć do kulturowego dziedzictwa Shandy i stworzyła wnętrze w stylu karaibskim. Jak potem wyznała zachwycona Żmijewska: 

Córka Artura Żmijewskiego nie ukrywa, że związek z osobą tej samej płci, w dodatku o innym kolorze skóry, napotyka w Polsce na różne trudności. Jak oceniła Ewa w wywiadzie dla Interii:

O tym właśnie jest najnowsza piosenka duetu Shandy&Ewa „Tacy sami”. Artur Żmijewski nie ukrywa, że całym sercem wspiera córkę.  W rozmowie z „Dobrym Tygodniem” wyznał:

Zobacz też:

Fani royalsów na tropie ciąży. Brat księżnej Kate wygadał się

Anna Skura jeździ z psem na skuterze. Fala krytyki w komentarzach!

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Żmijewska | Artur Żmijewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy