Reklama
Reklama

Ewa Wachowicz rzuciła się w wir przygotowań. Pokazała nocne harce. I to z kim

Ewa Wachowicz nie próżnuje i na dobre rzuciła się w wir świątecznych przygotowań. Prezenterka pochwaliła się na swoim Instagramie uroczym filmikiem z rodzinnego tworzenia pysznych pierniczków. Fani natychmiast zaczęli komentować.

Ewa Wachowicz gotowa do świąt. Pokazała "nocne piernikowanie"

Prezenterka kulinarna Ewa Wachowicz świętowała ostatnio wyjątkowy jubileusz. Jej autorski program "Ewa gotuje" emitowany na antenie Polsatu doczekał się już 500. odcinka. Z tej okazji mąż Ewy przygotował dla niej wyjątkową niespodziankę - piosenkę do nowej czołówki. W utworze "Jak w niebie" możemy usłyszeć głos Sławomira Kowalewskiego, który jest dziennikarzem radiowym, muzykiem, a prywatnie właśnie mężem Ewy. Para wzięła ślub we wrześniu tego roku. O tym, że program dostał nową czołówkę, pisaliśmy jako pierwsi. 

Reklama

Swoje ślubne plany Ewa Wachowicz trzymała w tajemnicy do samego końca. Informacje o wydarzeniu otrzymali tylko bliscy i rodzina prezenterki. 

Teraz Ewa Wachowicz pochwaliła się prywatnym kadrem ze swojego domu. Pokazała rodzinne przygotowywanie świątecznych pierników. Zabawne i ciepłe nagranie opatrzyła krótkim komentarzem:

"Nocne piernikowanie z kochanymi skrzatami. #idąświęta #pierniki #rodzina #dom #happy #happytime" - napisała.

Fani natychmiast ruszyli do akcji i pod postem posypała się lawina pozytywnych komentarzy.

"Piękny filmik, miłego dnia", "Pięknego dnia życzę", "Te skrzaty już chyba trochę podrosły".

Trzeba przyznać, że "skrzaty" miały pełne ręce roboty. Rodzina Ewy Wachowicz przygotowała całe mnóstwo pysznych pierniczków. A to dopiero pierwsza partia, co prezenterka zaznaczyła w jednym z komentarzy. 

Świąteczne wypieki Ewy Wachowicz

Trudno wyobrazić sobie święta bez wszelkiego rodzaju ciast i ciasteczek. W wielu domach serwowane są one jeszcze podczas wigilii. Od pierwszego dnia świąt mamy już prawdziwy pokaz najpyszniejszych wypieków - pierników, serników, makowców, mazurków...

Czasem jednak mamy ochotę na coś innego, niekoniecznie tradycyjnego. W tej sytuacji świetnie sprawdzą się autorskie propozycje prosto od Ewy Wachowicz. Wypieki świąteczne. Alternatywne propozycje Ewy Wachowicz dla tradycyjnych ciast.

Zobacz także:

Ela Romanowska odnalazła swoją siostrę. To... Ewa Wachowicz "Jak to możliwe"

Wachowicz i Gessler przy wspólnym blacie. Mamy zdjęcia

Ewa Wachowicz długo milczała o weselu, a teraz takie wieści. Nikt nie wiedział

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy