Reklama
Reklama

Ewa Szykulska pilnie trafiła do szpitala, a teraz takie wieści z jej domu

Kultowa aktorka Ewa Szykulska miała ostatnio poważne problemy zdrowotne. Trzy tygodnie temu, z powodu trudności z oddychaniem, została przyjęta do szpitala w stanie ciężkim. Wiele osób niepokoi się o jej zdrowie i zastanawia, jak obecnie czuje się gwiazda. Wiemy i dajemy znać!

Po przyjęciu do szpitala Ewa Szykulska została poddana dokładnym badaniom. Jej stan oceniono jako poważny i wymagający natychmiastowej interwencji medycznej. Aktorka trafiła na Szpitalny Oddział Ratunkowy (SOR), gdzie otrzymała specjalistyczną pomoc.

Na szczęście, po kilku tygodniach leczenia, stan zdrowia Ewy Szykulskiej zaczął się poprawiać. Aktorka wyraziła wdzięczność za opiekę, jaką otrzymała od lekarzy i personelu medycznego. Pomogły też jej determinacja i silna wola.  

Reklama

Ostatecznie Ewa Szykulska została wypisana ze szpitala. Obecnie wraca do zdrowia w zaciszu swojego domu, gdzie kontynuuje rekonwalescencję. Gwiazda podkreśla, że najważniejsze jest dla niej zdrowie i możliwość dalszego tworzenia.

Szykulska widziała się z Damięckim, gdy trafiła do szpitala. Na dwa dni przed jego śmiercią

Wieść o śmierci Macieja Damięckiego szybko rozniosła się po polskich mediach. Dzieci aktora poinformowały, że pożegnały znanego ojca.

Również artyści, którzy znali aktora z zaskoczeniem podchodzą do informacji o jego śmierci. Szoku nie ukrywała też Szykulska, która wyznała, że spotkała się z nim w szpitalu, gdzie trafiła w związku z problemami z oddychaniem. Wówczas Damięcki przechodził badania.

"Uśmiechaliśmy się do siebie dwa dni temu na badaniach..." - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Gwiazda wyznała, że stan jej kolegi nie wskazywał na to, by z dnia na dzień mogło stać się coś złego. Wiadomość o śmierci Macieja strasznie ją przygnębiła.

Zobacz też:

PRL-owski amant zastawił na nią sidła. Była pierwszą dziewczyną, która dała mu kosza

Niepokojące wieści o Ewie Szykulskiej! Od początku roku leży poważnie chora, przyjaciele coraz bardziej się obawiają

Ewa Szykulska komentuje swój stan po śmierci męża. "Pamięć jest najważniejszą rzeczą"  

Maciej Damięcki nie żyje. Legendarny aktor miał 79 lat. Mateusz Damięcki już zareagował

Ponure wieści od Budki Suflera. Nie żyje legenda polskiej muzyki

Mało kto znał prawdę o relacji Damięckiego z Dymszówną. Wyszła na jaw po latach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Szykulska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy