Reklama
Reklama

Ewa od Waldka wykorzystała popularność. Udział w "Rolniku" się jej opłacił

"Rolnik szuka żony" dla wielu uczestników jest szansą na zdobycie popularności. Swoje 5 minut wykorzystała Ewa, która jest kandydatką Waldemara. Dzięki udziałowi w randkowym show piosenkarka przypomniała o sobie i teraz każe sobie słono płacić za koncerty.

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" wybrał spośród swoich kandydatek szczupłą brunetkę Ewę. Zaimponował mu swoim wyglądem i talentem. Fani programu szybko odkryli, że Ewa Kryza miała już do czynienia z występami w telewizji. 

"Rolnik szuka żony 10". Ewa miała już do czynienia z telewizją

Ewa Kryza od lat związana jest z show biznesem. Śpiewa, występuje na scenie i ma swój zespół muzyczny. 30-latka próbowała swoich sił w muzycznych talent show. Widzowie mogą kojarzyć kandydatkę Waldemara z programów "Mam talent" czy "Disco Star". O Ewie głośno zrobiło się już w 2011 roku. To wtedy wystąpiła w "Szansie na sukces" z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego. Trzy lata później Marek Sierocki w Teleexpressie zapowiedział jej utwór "Cisza".

Reklama

"Rolnik szuka żony 10". Ewa ODzyskała popularność

Ewa zgłosiła się programu "Rolnik szuka żony", bo jest fanką tego formatu, a kiedy zobaczyła Waldemara, zachwyciła się rolnikiem i zdecydowała się do niego napisać. Wielu uważa, że od początku liczyła tylko na to, że przypomni o sobie widzom, a nie na nawiązanie relacji z Waldim. Na ostatniej randce otwarcie powiedziała, że nie może od razu się zdecydować na związek. Musi poznać swojego kandydata.

"Rolnik szuka żony 10". Ewa zaśpiewa do kotleta

Kandydatka Waldemara już korzysta z na nowo zdobytej popularności. Ewa wystąpi na świątecznym koncercie w Kazimierzy Wielkiej (woj. świętokrzyskie). Nie będzie to jedynie muzyczne wydarzenie, ale także okazja do zjedzenia świątecznej kolacji.

"Zapraszamy na Koncert Świąteczny w wykonaniu Ewy Kryzy. Uczestniczki programu Rolnik szuka żony" - czytamy na facebookowym profilu Pałacu Lacon, gdzie odbędzie się koncert.

Występ Ewy można zobaczyć po uiszczeniu opłaty w wysokości 50 zł. Jeśli ktoś chce dodatkowo zjeść kolację przy piosenkach śpiewanych przez kandydatkę Waldemara, musi jeszcze dopłacić dodatkowe 50 zł.

Zobacz też:

Waldek z "Rolnika" nerwowo czeka na finał. Czego się obawia?

Waldemar z "Rolnika" jest milionerem. Tyle zarobił w programie

Wiadomo, z kim spotyka się Waldemar z "Rolnika". Sąsiedzi nie kłamali

Waldemar z "Rolnika" odesłał ją do domu, a teraz to. Dorota ujawnia prawdę o rolniku

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy