Reklama
Reklama

Ewa Minge pokazała grób swojej mamy. Mogiła jest bardzo oryginalna

Ewa Minge opublikowała wzruszające zdjęcie w sieci. Projektantka mody zapozowała do fotografii nad grobem swojej ukochanej matki. W przejmującym wpisie wspomniała również o więzi, która je łączyła. Gwiazda zwróciła się także do swoich obserwatorów. Jej wpis łamie serce.

Ewa Minge - aktywność w social mediach

Ewa Minge jak na prawdziwą gwiazdę przystało, jest bardzo aktywna w social mediach. Projektantka chętnie publikuje zdjęcia oraz nagrania, na temat bieżących wydarzeń, a także swoje przemyślenia. Parę godzin temu podzieliła się z internautami fotografiami, które wykonała nad grobem mamy. Uwagę zwraca nie tylko emocjonalny wpis projektantki, ale również nietuzinkowa mogiła.

Zobacz też: Ewa Minge uratowała życie 14-latki, choć wszyscy zawiedli! Dzięki niej uniknęła dramatycznego końca

Reklama

Ewa Minge pokazała grób swojej mamy

Ewa Minge dodała do najnowszego wpisu zdjęcia, na których pozuje nad grobem swojej mamy Wiesławy Butkiewicz. Gwiazda w opisie posta podzieliła się z fanami refleksjami na temat śmierci.

"Są ludzie, którzy nigdy nie powinni odejść... i nie odchodzą. Wszystko można zatrzymać w nas, ukryć w sercu w najgłębszej szufladce z napisem miłość. I choć w materii tylko ciężki kamień pozostał z wyrytym boleśnie imieniem i dystansem przebytym na tym niełatwym padole, to siedząc przed tym kamieniem, czuję, jak wiatr w dzień bezwietrzny przeczesuje czule moje włosy" - napisała projektantka.

Projektantka w swoim przejmującym wpisie napisała, że cały czas czuje obecność ukochanej mamy. Wiesławę widzi w swoich gestach czy nawet głosie. Ewa przyznała, iż ona i jej matka miały bardzo dobrą relację.

"Na końcu każdej tęsknoty stoi miłość, której trudno jest zrozumieć, że ci, którzy jeszcze niedawno trzymali nas za rękę, są dzisiaj grobowym kamieniem" - przyznała Minge.

Wzruszające słowa Ewy Minge

Ewa Minge wyjawiła, że zmarła kobieta otacza ją opieką z zaświatów. 56-latka twierdzi, iż podąża za nią pod postacią czarnego ptaka: "Zawsze powtarzała, że wróci ptakiem... czarnym jak jej włosy na końcu ziemskiej wycieczki" - napisała Minge.

Na koniec emocjonalnego wpisu gwiazda zaapelowała do swoich obserwatorów, że życie jest krótkie i bardzo ulotne.

"Kochajcie swoje matki... zanim dłuto rzeźbiarza wyryje ich życie w kamieniu" - podsumowała.

Ewa pokazała również charakterystyczny grób swojej mamy. Mogiła została wykonana z czarnego kamienia. Na środku znalazł się dużych rozmiarów krzyż.

Zobacz też:

Eva Minge zwierzyła się córce Jaruzelskiego. Zszokowała wyznaniem i oznajmiła: "Mam pootwierane furtki do piekła"

Ewa Minge wkrótce nie będzie tak wyglądać! Zapowiada kosztowną operację: "Od 25 tysięcy, nawet do 60 tysięcy"!

Ewa Minge padła ofiarą zachłannych oszustów. Mnóstwo ludzi show-biznesu trafiło na jej "czarną listę"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy