Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Minge ma poważne kłopoty! Interweniuje już prokuratura (Sprostowanie)

Ewa Minga w ostatnim czasie musiała najeść się sporo nerwów. Jak poinformował jej mąż i jednocześnie partner biznesowy, marka oraz nazwisko słynnej projektantki zostało haniebnie wykorzystane. Sprawą ma zajmować się już prokuratura oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ewa Minge to bez dwóch zdań najsłynniejsza polska projektantka, której kreacje znane są na cały świat. Stylizacje od utalentowanej projektantki nosiła nawet sama Paris Hilton. 

Ostatnio jednak Ewę spotkały duże nieprzyjemności. Fanów projektantki zaniepokoił wpis w mediach społecznościowych, który już został usunięty.

Wpis miał dotyczyć współpracy projektantki z jedną z firm, która od 2012 roku jest większościowym udziałowcem spółki Eva Minge Design.Nieco więcej na ten temat zdradził mąż projektantki, który jest jednocześnie jej partnerem biznesowym. 

Reklama

Ewa Minge ma problemy. Interweniuje już prokuratura

Jerzy Woźniak w rozmowie z "Pulsem Biznesu" ujawnił, że jego ukochana została podle oszukana. Według męża Minge sprawa trafiła już do prokuratury oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Firma Minge razem z Esotiq&Henderson założyli firmę Eva Minge Deign. Podobno ustalono, że Ewa dostanie 49% udziałów, a Esotiq&Henderson 51%. Mąż gwiazdy twierdzi, że jego ukochana została jednak oszukana.

Z czasem pojawiły się także kłopoty związane z produktami promowanymi nazwiskiem Minge. Projektantka przekonuje, że tylko na jej oficjalnej stronie internetowej dostępne są oryginalne produkty, a rzeczy proponowane przez tak zwane "sieciówki" nie mają nic wspólnego z jej projektami.

Sprostowanie

W artykule pt. "Ewa Minge ma poważne kłopoty! Interweniuje już prokuratura", opublikowanym w dniu 24 sierpnia 2021 na portalu pomponik.pl podano nieprawdziwe informacje, że:

a) marka oraz nazwisko Ewy Minge zostało haniebnie wykorzystane, a ona sama podle oszukana;

b) na skutek podstępnego działania doszło do wykorzystania i handlu marką Ewy Minge a także jej nazwiskiem i dorobkiem artystycznym całego życia;

c) tylko na stronie internetowej Ewy Minge znajdują się oryginalne produkty promowane jej nazwiskiem, a rzeczy proponowane przez tzw. "sieciówki" nie mają nic wspólnego z jej projektami, zaś rynek jest notorycznie wprowadzany w błąd;

d) Ewa Minge zastraszana jest przez wspólników spółki Eva Minge Design Sp. z o.o.;

Nigdy nie doszło do żadnych podstępnych działań wymierzonych w Ewę Mingę, których celem miało być wykorzystane marki Ewy Minge, jej nazwiska i dorobku artystycznego całego życia, a następnie handel tymi prawami. Spółce Ewa Minge Design Sp. z o.o. przysługuje wyłącznie prawo do znaku towarowego "EVA MINGE" stosownie do uchwały Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Spółki, za przyjęciem której głosowała Ewa Minge i czego na przestrzeni ponad 8 lat nie kwestionowała.

W związku z powyższym, to Spółka posiada wyłączne prawo posługiwania się wskazaną marką, w tym sprzedaży produktów - zarówno samodzielnej, jak i za pośrednictwem "sieciówek". Ani spółka, ani jej wspólnik nie zastrasza Ewy Minge.

Monika Jawoszek-Żukowska

Prokurent

Eva Minge Design spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

z siedzibą w Katowicach

/adres do wiadomości redakcji/

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »