Reklama
Reklama

Ewa Kasprzyk wyznała prawdę o relacji z nowym partnerem. Tak zareagowała na plotki o ślubie

Ewa Kasprzyk po rozstaniu z mężem często widywana była w towarzystwie dużo młodszych od siebie mężczyzn. Gwiazda nie kryła tego, że zakończyła już okres poważnych związków i nie ma zamiaru więcej angażować się w stałe relacje. Wszystko zmieniło się, gdy poznała przystojnego brokera morskiego. Dziś nie wyobraża sobie życie bez swojego ukochanego.

Ewa Kasprzyk wciąż nie zwalnia tempa

Ewa Kasprzyk od kilku dekad jest jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych polskich aktorek. Artystkę wciąż można podziwiać nie tylko na dużym i małym ekranie, ale także na deskach teatru.

67-latka nie zwalnia tempa i z chęcią angażuje się w nowe aktywności i przedsięwzięcia - ostatnio zasiadła w jury czternastej edycji "Tańca z gwiazdami".

Reklama

To nie było jej pierwsze spotkanie z tanecznym show Polsatu - w 2015 roku Ewa Kasprzyk była jedną z uczestniczek i rywalizowała na parkiecie o Kryształową Kulę.

Ewa Kasprzyk wdała się w głośny romans

Aktorka nie może narzekać na brak wrażeń nie tylko w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Gwiazda "Kogla-mogla", która przez trzy dekady związana była z Jerzym Bernatowiczem, w 2015 roku wdała się w romans z dużo młodszym od siebie Jakubem Michalskim.

Wieści te wywołały niemały skandal, a o parze zrobiło się głośno w mediach. Ewa Kasprzyk nic sobie jednak z tego nie robi:

"To czysta biologia, nieodwracalne prawa natury. Młodsza dziewczyna lubi starszych, bo chce czuć się zaopiekowana, mieć finansową stabilizację. A później to się odwraca, bo kobieta starsza chce przeżyć coś romantycznego, więc ugania się za młodzikami" - tłumaczył znajomy 67-latki w rozmowie z tygodnikiem "Wprost".

Pomimo sporej różnicy wieku Jakub Michalski i Ewa Kasprzyk wierzyli, że uda im się stworzyć stabilną relację. Niestety z upływem czasu zakochani zaczęli się od siebie oddalać i w końcu para postanowiła się rozstać.

Ewa Kasprzyk odnalazła nową miłość

Chociaż aktorka zapewniała wtedy, że nie ma zamiaru wchodzić więcej w poważne związki, z czasem na jej drodze pojawiło się nowe uczucie. Parę lat temu gwiazda polskiego kina poznała Michała Kozerskiego. Młodszy od niej o osiem lat mężczyzna od razu zdobył jej serce.

"Jesteśmy razem ponad pięć lat i ciągle się poznajemy. Ciągle zaskakują nas nowe odkrycia. Raz zgadzamy się na więcej, raz na mniej w stosunku do naszych oczekiwań. Dziś mogę stwierdzić, że żadne z nas nie jest w stanie utemperować drugiego. Ani siebie" - wyznał partner artystki w rozmowie z "Vivą!".

Czy to oznacza, że Ewa Kasprzyk znów stanie na ślubnym kobiercu?

"Niestety po ślubie często coś się ludziom zmienia w głowie, więc dobrze jest tak, jak jest. Będę wieczną narzeczoną" - zdradziła w rozmowie z "Twoim imperium".

Mimo tego 67-latka nie wyobraża sobie życia bez swojego wybranka.

"Zaczynam tęsknić, jak tylko wyjeżdżam. A kiedy wracam, duszę (śmiech). Metaforycznie, oczywiście. Jestem szalona i nieprzewidywalna - tak twierdzi Michał. Wydawało mu się, że w życiu dużo widział, bo żył intensywnie, a ja mu udowodniłam, że się myli" - przyznała artystka w "Vivie!".

Zobacz też:

Ewa Kasprzyk przeszła operację? Pokazała dwie kule na wideo. Fani zaniepokojeni

Sensacja w 6. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Cała Polska usłyszała płomienne wyznanie

Michał Kozerski namawia Ewę Kasprzyk na przeprowadzkę do RPA

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy