Reklama
Reklama

Ewa Kasprzyk planuje ślub z ukochanym w RPA. To dopiero początek rewelacji

Ewa Kasprzyk już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Kobieta w najnowszym wywiadzie opowiedziała, że udało jej się załatwić kilka spraw związanych z organizacją tego wydarzenia. Uroczystość nie odbędzie się jednak w Polsce, a w RPA. To nie koniec atrakcji.

Ewa Kasprzyk - związek z Michałem Kozerskim

Ewa Kasprzyk z Michałem Kozerskim zaczęła spotykać się w 2018 roku. Fani mogli bliżej poznać parę zakochanych w programie "Power Couple". W 2022 roku aktorka w wielu wywiadach mówiła, że nie zamierza stawać na ślubnym kobiercu i wystarczy jej miano narzeczonej. W najnowszym wywiadzie przyznała, że jednak nie wyklucza ślubu.


Zobacz też: Ewa Kasprzyk lubi eksperymentować dla urody [POMPONIK EXCLUSIVE]

Reklama

Ewa Kasprzyk szykuje się do ślubu?

Pierwszym mężem Ewy Kasprzyk był Jerzy Bernatowicz. To właśnie z nim aktorka doczekała się córki Małgorzaty. Z kolei obecnym partnerem gwiazdy jest Michał Kozerski, który skradł serce kobiety kilka lat temu. Zakochani chętnie podróżują. Ich rajem na ziemi okazała się Republika Południowej Afryki, gdzie mężczyzna ma ogromną posiadłość. To właśnie tam para zamierza się pobrać. Sakramentu udzielić ma im ksiądz z kościoła, w którym zakochani byli na pierwszej randce.

"Jeżeli w ogóle miałabym kiedykolwiek brać ślub, to tylko w tym kościele. I tylko ksiądz Niedałtowski mógłby mi go dać. Już rozmawiałam (...). Zabierzemy księdza do RPA. Zgodził się, bo jest afrykanistą. Robił doktorat na temat masek afrykańskich. Także jest, że tak powiem, na czasie" - powiedziała Kasprzyk w rozmowie z portalem plotek.pl.

Ewa Kasprzyk chce otworzyć biznes w Polsce

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski od kilku lat są ze sobą bardzo szczęśliwi. Niestety jakiś czas temu wyszło na jaw, że ich sielanka może się skończyć.

Para przeprowadziła się z centrum Warszawy na jej obrzeża. Zakochani mają willę, w której bliskim otoczeniu jest las i ogród. Kasprzyk jakiś czas temu wpadła na pomysł otwarcia biznesu. Ma być to warzywniak. Od pewnego czasu próbuje namówić na to swojego ukochanego Michała. On jednak nie chce się zgodzić.

"Od dawna chodzi mi to po głowie. To jest moje marzenie, którego nie akceptuje Michał" - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami "Na Żywo".

Mężczyzna ma bowiem w planach przeprowadzkę na stałe do RPA, gdzie ma pracę oraz dom.

Zobacz też:

65-letnia Ewa Kasprzyk "wygina śmiało ciało" pod okiem młodego przystojniaka! Padła na ziemię i zrobiła dla niego świecę!

Ewa Kasprzyk zaskoczyła partnera. Chyba się tego nie spodziewał

Ewa Kasprzyk przegrała z meduzą. Wbiła jej się w twarz! Od samego patrzenia boli!

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy