Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Farna ucina spekulacje. Dziecka na razie nie będzie

Ewa Farna (25 l.) w zeszłym roku wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera. Jednak okazuje się, że wcale niespieszno im do powiększenia rodziny. Wokalistka stanowczo zaprzeczyła, jakoby w niedalekiej przyszłości szykowała się do roli matki.

Ewa Farna rzadko publicznie mówi o swoim życiu prywatnym. Bardzo je chroni i całkiem nieźle jej się to udaje. Gdy we wrześniu zeszłego roku wyszła za mąż za narzeczonego i kolegę z zespołu, Martina Chobota, ceremonię zachowała w tajemnicy. Poinformowała o niej już po fakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Reklama

Po ślubie co rusz spekuluje się, że wokalistka i jej mąż zdecydują się na kolejny krok. Czy ich rodzina się powiększy? Wygląda na to, że na razie nie. W rozmowie z "Faktem" Ewa oświadczyła, że to może poczekać. 

"To jest jakiś dziwny stereotyp, że człowiek bierze ślub i od razu musi zajść w ciążę. Ja mam 25 lat i nadal jestem bardzo młodą dziewczyną! Oczywiście, że chcę mieć rodzinę. Mówiłam o tym już, jak miałam 14 lat. Ale na dziecko jeszcze mam trochę czasu" - wytłumaczyła. 

Gwiazdka nie ma zamiaru decydować się na coś tylko dlatego, że takie są oczekiwania społeczne. "Decyzję o dziecku powinniśmy podejmować, kiedy poczujemy, że jest na to pora, a nie dlatego, że wszyscy od nas tego wymagają" - stwierdziła.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama