Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Farna opublikowała zdjęcie topless. Ma ważny przekaz

Ewa Farna zdecydowała podzielić się z internautami swoją dość zaskakującą opinią na temat feminizmu. Post, który spotkał się z ogromnym odzewem w sieci, opatrzyła zdjęciem w topless.

Ewa Farna dość aktywnie prowadzi media społecznościowe, gdzie nie tylko publikuje fotografię z życia codziennego, ale także porusza ważne tematy. I to właśnie jej ostatnie zdjęcie dotyczyło niezwykle ważnego tematu jakim jest feminizm. Nie tylko jej słowa, ale i zdjęcie wywołało niemałą burzę. Artystka na opublikowanej fotografii pozuje topless. 

Ewa Farna o feminizmie

Odważna fotografia ukazała się na Instagramie Ewy Farny. Artystka będąc topless jest zanurzona w jeziorze. Jednak w poście Farna zdecydowała się poruszyć kwestię feminizmu i wyjawić swoje stanowisko w tej sprawie. Artystka, choć zdecydowanie popiera kobiety i wielokrotnie mówiła o ruchu "body positive", o którym nawet nagrała utwór, nie do końca przekonana jest postulatami radykalnych feministek.

Reklama

W dalszej części opowiedziała o swoim postrzeganiu równouprawnieniu kobiet i mężczyzn. Podkreśla, że mężczyźni też potrzebują miejsca w naszym świecie. 

Zdanie Ewy Farny nie do końca spodobało się wszystkim internautom. Pod postem powstała dosyć spora i emocjonalne dyskusja. 

Najwyraźniej artystka nie spodziewała się takiego odzewu, bo już po chwili sama raz jeszcze odniosła się do komentujących internautów. Jest zdania, że to bardzo dobrze, że jej post wywołał tyle emocji. Bo przecież właśnie o to chodzi - by szerzyć definicję feminizmu. 

A wy zgadzacie się z opinią Ewy?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna | feminizm

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje