Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Farna na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Jak się zaprezentowała?

Ewa Farna (24 l.) wystąpiła na festiwalu w Sopocie. Na tę okazję przygotowała trzy kreacje, które były nieźle dopasowane do jej zaokrąglonej sylwetki. Uwagę niektórych zwróciły jednak włosy wokalistki.

Ewa Farna rzadko bywa na salonach. Tym razem zrobiła wyjątek i pozowała fotoreporterom na "ściance". A to wszystko przy okazji festiwalu w Sopocie. 

Reklama

Jedna z fanek Ewy zauważyła coś dziwnego w wyglądzie artystki. Czyżby Farnej nie do końca szczęśliwie przedłużono włosy? "Ewa ale dlaczego ktoś ci doczepił za jasne włosy?" - pyta jedna z internautek na Instagramie. 

Oprócz włosów uwagę zwracał też strój wokalistki. Pojawiła się na scenie w trzech różnych stylizacjach. Pokazała się w czerwonym garniturze, różowej sukni oraz w niebieskim komplecie z żółtymi wstążkami. 

W tych strojach prezentowała się wyjątkowo. Zwłaszcza, że na tle koleżanek z branży Farna wyróżnia się nie tylko głosem, ale też... figurą. Podczas gdy wiele celebrytek dąży do szczupłej sylwetki, dla Ewy chyba nie ma do zbyt dużego znaczenia. Dobrze czuje się w swoich krągłościach. Podkreślała to już nie raz. 

"Przeraża mnie ta obsesja wyglądu, poprawianie się w photoshopie i udawanie kogoś, kim się nie jest. Mam wrażenie, że powoli to się zmienia. Modelki XXL zaczynają chodzić po wybiegach, chociaż często nie rozumiem, dlaczego są nazywane XXL. Reklamy pokazują coraz częściej  normalnie wyglądające kobiety. Ludzie chętnie wracają do tej naturalności. I to jest dobry znak" - mówiła w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie". 

Tak trzymać!

***
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje