Reklama
Reklama

Ewa Chodakowska z kontrowersyjnym wpisem. Zdjęcie Jezusa na krzyżu rozemocjonowało fanki!

Ewa Chodakowska jest praktykującą katoliczką, czemu wyraz daje w każde święta. Na swoim Instagramie publikuje w tym czasie poruszające wpisy na temat wiary. Z okazji Wielkanocy wstawiła zdjęcie ukrzyżowanego Chrystusa, czym rozemocjonowała fanów i fanki.

Ewa Chodakowska wstawiła na Insta zdjęcie ukrzyżowanego Jezusa i rozemocjonowała fanki!

Ewa Chodakowska jest najpopularniejszą trenerką w Polsce oraz biznesowym autorytetem. Swoją pasję do sportu zamieniła w niezwykle lukratywny interes. Udowodniła, że nie boi się jednak kontrowersji, często zabierając głos w ważnych dla niej kwestiach światopoglądowych.

Znana trenerka jest praktykującą katoliczką. Nigdy nie ukrywała, że wiara jest dla niej bardzo ważna. Z dumą zamanifestowała to w Wielki Piątek, dając upust religijnym emocjom na Instagramie. Z okazji jednego z najważniejszych dla katolików i katoliczek świąt zaapelowała:

Reklama

Do tego dołączyła cytat, który co roku wstawia z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych. 

Jej wpis, jak co roku, wzbudził wiele emocji wśród jej obserwujących na Instagramie. Wiele osób podziela pogląd Ewy Chodakowskiej na religię i otworzyło się na temat własnych przeżyć, związanych z Wielkanocą.

Nie zabrakło również komentarzy osób, które nie wierzą. Dla nich ta symbolika nie jest aż tak ważna, jak dla Ewy Chodakowskiej. Podkreślali za to, że najważniejsze, żeby każdy mógł wierzyć w to, co chce i spędzać święta, tak jak mu pasuje.

Zobaczcie również:

Britney Spears otwiera się na temat seksu w ciąży: "Jest świetny"

Rihanna i ASAP Rocky rozstali się!? "Przyłapała go na zdradzie". To nie tak miała się skończyć ich historia

Agnieszka Mazurek nie żyje. Prokuratura wszczęła śledztwo. Szokujące okoliczności zgonu

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama