Reklama

Reklama

Reklama

Chodakowska zagrała na gitarze! Ociepla wizerunek? "Jako nastolatka pisałam wiersze"

Ewa Chodakowska (40 l.) zaskoczyła swoich obserwatorów, dzieląc się z nimi swoją dawną pasją. Trenerka chwyciła w dłoń gitarę i zaczęła śpiewać piosenkę The Doors! "Niech wrażliwi tego nie słuchają" - ostrzega. Fani są pod ogromnym wrażeniem.

Ewa Chodakowska śpiewała w zespole heavymetalowym

Ewa Chodakowska jest dzisiaj najbardziej rozpoznawalną trenerką fitness w Polsce, z mnóstwem publikacji na koncie. Każdego dnia motywuje do ćwiczeń miliony kobiet. Na Instagramie obserwują ją już ponad dwa miliony osób!

Okazuje się, że w młodości Chodakowska miała też inne pasje. Grała na gitarze, sama układała muzykę do swoich tekstów, a nawet... pisała wiersze. Starszy brat zaraził ją miłością do muzyki rockowej. W wieku 12 lat słuchała już zespołów, takich jak Nirvana, Metallica, The Doors czy Rage Against The Machine.

Reklama

Ba, sama nawet była członkinią heavymetalowego bandu! 

Po 25 latach przerwy trenerka wzięła do ręki gitarę w rodzinnym Sanoku i zaprezentowała fanom piosenkę "Light My Fire" w akustycznej wersji. Niestety, na przeszkodzie stanęły długie paznokcie.

Po powrocie do domu przypomniała sobie akordy do dawnych hitów i spędziła tyle czasu na graniu, że obok zasnął jej pies, Joejeo. "Chyba stracił słuch" - stwierdziła krytycznie.

Nagranie skomentowała m.in. piosenkarka Mery Spolsky. 

Czyżby chciała ocieplić swój wizerunek po kilku ostatnich wpadkach?

Zobacz też:

Blanka Lipińska niezadowolona z seksu z Baronem? "Sporo musiałam go podrasować"

Żurnalista kazał sobie płacić za wywiady!? No to przyszła sprawiedliwo(ść)

Wojna w Ukrainie. "The Times": Powstają plany wysłania na Ukrainę pojazdów opancerzonych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy