Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska uspokaja fanki. Wyjaśnia przyczyny problemów zdrowotnych "Dziewczyny wiedzą"

Chodakowska uspokaja fanki. Nagrała relację, w której wyjaśnia, w jakim jest stanie i co jej dolega. Trenerka jest w szpitalu: "czy to będzie operacja, czy laparoskopia, czy jakiś mniej inwazyjny zabieg, na który bardzo, bardzo liczę."

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness. Jej kariera zaczęła się od krótkich filmów z poradami, jak ćwiczyć, które bardzo przypadły do gustu Polkom. Obecnie 40-latka może pochwalić się prawdziwym imperium fitnessowym, a jej biznes doprowadził ją na 47. miejsce w rankingu najbogatszych kobiet w Polsce. Każdego roku Chodakowska spędza sporo czasu w ukochanej Grecji, ojczyźnie swojego męża Lefterisa Kavoukisa. Tegoroczne wakacje trenerka musiała jednak przerwać. 

Reklama

Ewa Chodakowska wyjaśnia dlaczego znalazła się w szpitalu

Ewa Chodakowska wczoraj pilnie wróciła do Polski z Grecji, informując, że chodzi o stan jej zdrowia. W sieci pisała o konieczności przerwania wakacji i pośpiesznym kupowaniu biletu do kraju. 

Pośpiech, o którym wspomniała trenerka, wskazywał, że sprawa musi być poważna. Przerażone fanki dopytywały, co się stało. Chodakowska nie chciała wzbudzać niepokoju u swoich wiernych obserwatorek, w związku z tym odezwała się i dodała relację, w której szczegółowo wyjaśniła przyczyny, dla których musiała zgłosić się do szpitala. Po konsultacji z lekarzami była już pewna, co jej dolega. Chodzi o cystę, która uciska narządy wewnętrzne i musi zostać pilnie usunięta. 

Trenerka wyjaśniła, że cysta uwiera nie tylko jelita, ale też pęcherz moczowy. Przede wszystkim jest to bolesne. Trenerka cały dzień odczuwa ból, a nawet budzi się w nocy z jego powodu.

Co ważne Ewa Chodakowska dodaje kilka istotnych słów, które każdy powinien wziąć sobie do serca: bólu nie można ignorować. Oznacza on, że coś się dzieje. Należy skonsultować się z lekarzem i znaleźć przyczynę dolegliwości.

"Teraz tylko pytanie, czy to będzie operacja, czy laparoskopia, czy jakiś mniej inwazyjny zabieg, na który bardzo, bardzo liczę".

Zobacz też:

Ewa Chodakowska idzie do szpitala. "Czeka mnie zabieg - pilna sprawa"

Chodakowska kupiła willę z basenem w Grecji. "Ugięły nam się kolana"

Zapłakana Ewa Chodakowska relacjonuje awanturę w parku! "Pociągnął mi Joe-Joe. Jechał ścieżką nie dla rowerów"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy