Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska przeżywa trudne chwile! Jej tata bardzo cierpi!

Ewa Chodakowska (34 l.) na co dzień jest uśmiechnięta i tryska humorem, ale ostatnio przeżywa trudne chwile. Jak sama poinformowała, jej tata nie czuje się najlepiej. „Stan jego zdrowia nie pozwala mu spędzić jednego dnia bez bólu” – wyjawiła.

Ewa Chodakowska w środowisku uchodzi za "trenerkę Polek". Nie wszyscy zgadzają się z tym, że zasługuje na to miano. Jednak trzeba przyznać, że ma ogromną rzeszę wiernych fanek z całego kraju.

Celebrytka jest bardzo aktywna na swoim profilu na Facebooku, za pomocą którego utrzymuje stały kontakt ze swoimi "wyznawczyniami". Odpowiada na ich wiadomości i komentarze, a także udziela porad z zakresu żywienia i treningów.

Reklama

Od czasu do czasu Ewa ujawnia też, co dzieje się u niej prywatnie. Niedawno zamieściła wpis, który zaniepokoił jej miłośniczki. Wynika z niego, że tata trenerki jest poważnie chory. 

Od razu pojawiła się lawina komentarzy, w których fanki Chodakowskiej dodają jej otuchy i wyrażają swoje wsparcie. "Jesteście cudowne dziewczynki. Przekażę tacie życzenia od każdej z was" - napisała Ewa.

Tacie Chodakowskiej życzymy dużo zdrowia!

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje