Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Bukowska przerywa milczenie po rozwodzie z Markiem Bukowskim

Czy po gorzkich słowach byłej żony na nieskazitelnym wizerunku gwiazdora „Przyjaciółek”, Marku Bukowskim (48 l.), pojawi się głęboka rysa? Ewa Bukowska (52 l.) po miesiącach przerwała milczenie.

Tuż po orzeczeniu jej rozwodu z  Markiem Bukowskim, w maju br., Ewa Bukowska nie miała ochoty opowiadać o powodach rozstania."Proszę wybaczyć, ale to moja prywatna sprawa" - zbywała dziennikarzy.

Reklama

Ta dyskrecja wydawała się zrozumiała: byli razem 20 lat, mają dwóch synów: Szymona i Marcina. Teraz jednak nieoczekiwanie aktorkę naszło na zwierzenia. I od razu wytoczyła ciężkie działa przeciwko eksmałżonkowi.

Wyznała, że ich związek był toksyczny i czuła się w nim jak w klatce. "Trwała wojna. Nigdy nie byłam wolna, moje dzieciaki to była moja wolność, bo wychowywanie ich było autentyczne. Prawdziwa miłość" - oznajmiła.

O to, że jej kariera przez lata kulała, także oskarża męża. "On zarzucił na mnie sieć. Mocno się tą siecią owinęłam. Musiałam stracić przytomność z braku powietrza, żeby po przebudzeniu ją przeciąć"- wyznała Ewa Bukowska w "Elle".

Serialowy gwiazdor jej słów nie skomentował...

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Bukowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje