Reklama
Reklama

Eurowizja 2022: Jacek Kurski masakruje europejskich artystów. Ma ważny apel do wszystkich

Jacek Kurski zachęcał w wywiadzie do głosowania na Krystiana Ochmana. Zwrócił się do wszystkich rodaków przebywających za granicą oraz do Ukraińców znajdujących się teraz w Polsce. "Niech wszyscy się zmobilizują, bo mamy szansę i trzeba to wykorzystać" - apelował prezes TVP w rozmowie z Plejadą. Skrytykował również Europę, mówiąc, że "produkuje bardzo dużo tandety, chałtury i czasem bazarowego sposobu komunikacji artystycznej".

Jacek Kurski o występie Ochmana na Eurowizji 2022

Krystian Ochman wystąpił w półfinale Eurowizji 2022. Polak awansował do finału, a jego występ podbił serca Europejczyków. Docenili go również zagraniczni dziennikarze i krytycy. Według komentatorów nasz reprezentant ma szansę na wygraną, ale o tym zdecydują już głosy widzów. Jacek Kurski zaapelował w rozmowie z Plejadą m.in do Ukraińców znajdujących się w Polsce i prosił o mobilizację.

Reklama

Jacek Kurski krytykuje Europę "produkuje bardzo dużo tandety"

Prezes Telewizji Polskiej obecnie przebywa w Turynie, gdzie odbywa się Eurowizja 2022. Jest tam razem z polską delegacją. Poproszono go o komentarz dotyczący naszego reprezentanta i jego szans na pierwsze miejsce. Jacek Kurski w dość mocnych słowa wypowiedział się na temat Europy: "Pytanie jest jedno i to definiuje mój nastrój: czy Europa, która jednak produkuje bardzo dużo tandety, chałtury i czasem bazarowego sposobu komunikacji artystycznej, zdobędzie się na to, żeby ten genialny głos, piękna barwa i wspaniały, kontrolowany wykon zostały zauważone i się przebiły".

Jacek Kurski obiecuje wspierać Ukrainę, jeśli wygra Eurowizję

Dodał też, żebyśmy "cieszyli się z każdego wyniku w pierwszej piątce i nie żądali zwycięstwa". Kurski zapowiedział, że jeśli to Ukraina wygra Konkurs Piosenki Eurowizji, to może obiecać, że dołoży wszelkich starań, by pomóc w organizacji tego wydarzenia u naszych sąsiadów. Jednak nie wszystko jest zależne od niego, ponieważ są procedury, którym podlega.

***

Zobacz także:

Eurowizja 2022: Artur Orzech demaskuje Sierockiego. "Martin to gitara!"

Sylwia Bomba "przeprasza ludzi", że tak teraz wygląda. Pozuje w samej bieliźnie i chwali się metamorfozą

Eurowizja 2022: Jacek Kurski tuż po półfinale zwrócił się do Ochmana! Prezes TVP podał prawdziwe wyniki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kurski | "Eurowizja 2022" | Krystian Ochman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy