Reklama
Reklama

Euro 2020: Wojtek Szczęsny strzelił samobójczego gola! Marina Łuczenko nie wytrzymała

Marina Łuczenko (31 l.) z zapartym tchem śledziła pierwszy mecz reprezentacji Polski podczas Euro 2020. Niestety Biało-Czerwoni przegrali ze Słowacją 1:2. Po porażce piłkarzy Marina postanowiła zainterweniować i zablokowała możliwość komentarzy na Instagramie!  

Marinnę Łuczenko zawsze bardzo dotykają nieprzychylne słowa internautów na temat jej muzyki (sprawdź!), czy rodziny. Wielu zarzuca piosenkarce, że ta nie ma do siebie dystansu. 

Trudno nie zgodzić się z takimi opiniami, szczególnie po tym, co właśnie zrobiła... Dziś Polacy rozgrywali swój pierwszy mecz na Euro 2020 i niestety odnieśli porażkę, przegrywając dwa do jednego ze Słowacją. 

W 18 minucie Wojciech Szczęsny strzelił samobójczego gola... Na pierwsze słowa krytyki nie trzeba było długo czekać. Już sami komentatorzy podkreślili, że mąż Mariny został pierwszym bramkarzem w historii Euro, który strzelił samobójczego gola.

Reklama

Rozgoryczeni kibice oraz fani zaczęli zostawiać nieprzychylne komentarze pod najnowszym postem Mariny, który dotyczył właśnie mistrzostw Europy.

Celebrytka postanowiła działać i szybko zablokowała możliwość dodawania komentarzy pod najnowszym zdjęciem. Zapewne w ten sposób chce uchronić siebie i Szczęsnego przed krytyką, która z pewnością i tak ich dosięgnie...

Marina Łuczenko gratuluje Wojciechowi Szczęsnemu i piłkarzom

Gdy emocje po meczu Polska-Słowacja nieco opadły, piosenkarka zdecydowała się opublikować komentarz, nawiązujący do przegranej przez Biało-Czerwonych rozgrywki. We wpisie gwiazda zapewniła, że wie, jak wiele trudu i wyrzeczeń niesie za sobą bycie piłkarzem, dlatego zawsze jest dumna z naszych reprezentantów!

Żona Szczęsnego jest przeciwna płynącej krytyce i uważa, że ludzie powinni okazać więcej wsparcia naszym sportowcom. 

Ma rację?***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko-Szczęsna | Wojciech Szczęsny | Euro 2020
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama