Reklama
Reklama

Elton John też ma dość Meghan i Harry’ego! Nie chce już ich znać!

Meghan i Harry przez swoje stanowcze zachowanie wobec rodziny królewskiej przysporzyli sobie wielu wrogów. Choć przeciwnicy monarchii przybijają im piątki, to jednak nadal jest wiele osób, które uważają, że zbyt ostro zaatakowali rodzinę królewską, mając na względzie tylko własny interes. Do tych drugich najwidoczniej zalicza się też Elton John, który wcześniej był sprzymierzeńcem Sussexów, a ostatnio nie zaprosił ich nawet na swoją imprezę!

Meghan i Harry wywołali skandal

Meghan Markle i książę Harry to para, która wzbudza emocje nie tylko w Brytyjczykach, ale ludziach na całym świecie. Losy Windsorów zawsze interesowały opinię publiczną, zwłaszcza że członkowie rodziny królewskiej sami dostarczali tematów do plotek. Zdrady, romanse, nieślubne dzieci... ich sekrety niekiedy dopiero po latach wychodziły na jaw.

Ostatnio zdecydowanie najwięcej emocji z całej rodziny królewskiej wzbudzają  Meghan i Harry. Ich odłączenie się od roylasów było początkiem wielkiego skandalu, który do dziś się ciągnie.

Reklama

Sussexowie mają za sobą głośny wywiad u Oprah Winfrey, w którym nie szczędzili słów członkom rodziny Harr’ego. Kiedy go udzieli, królowa Elżbieta jeszcze żyła i ponoć nie najlepiej zniosła całą aferę, czemu zresztą trudno się dziwić.

To było jednak zaledwie preludium, gdyż prawdziwą bombę Harry zachował sobie na potrzeby swojej autobiografii "Ten drugi". To właśnie tam zdradził największe smaczki, nie oszczędzając ojca, brata czy macochy.

W odwecie rodzina królewska nie zjawiła się nawet na chrzcinach małej Lilibet, za to na uroczystości nie zabrakło gwiazd Hollywood.

Elton John odwrócił się od Meghan i Harry'ego

Jak się jednak okazuje, Meghan i Harry nastręczyli sobie jednocześnie wrogów wśród gwiazd, które dotąd były dla nich wsparciem. Jak donoszą zagraniczne media, ostatnio miał się od nich odwrócić Elton John, z którym wcześniej utrzymywali przyjazne relacje.

Brytyjski piosenkarz przyjaźnił się w przeszłości z księżną Dianą, a po jej śmierci był zawsze mile widziany na brytyjskim dworze. Nie zapomniano o nim także podczas organizowania uroczystości ślubnych Meghan i Harry’ego!

Najwidoczniej coś się zmieniło w jego relacjach z Sussexami, gdyż pary zabrakło na jego słynnej imprezie po Oscarach i najprawdopodobniej nie dostali w ogóle zaproszenia.

"Nie zostali nawet zaproszeni na imprezę Eltona Johna na Oscarach. Oni są naprawdę nikim w Hollywood" - wyznał stacji GB News ekspert od rodziny królewskiej, Tom Bower.

Przechlapali sobie na dobre?

Zobacz też:

Książę William wściekł się na ojca. Wykonał pilny telefon do Harry'ego

Król Karol III ma ogromny problem. Nikt z nich nie chce go na tronie!

Stylizacje Meghan Markle kosztują fortunę! Tyle za nie zapłaciłapomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elton John | Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy