Reklama
Reklama

Elon Musk może sobie szukać nowej ukochanej. Związek z Natashą Bassett to już przeszłość!

Elon Musk (51 l.) nie może narzekać na nudę. Aktor zmienia partnerki w zastraszającym tempie. Chociaż wydawało się, że jego relacja z aktorką Natashą Bassett jest inna niż wszystkie, związek zakończył się z powodu sekretnych dzieci miliardera? Szokujące, co wyszło na jaw!

Elon Musk i Natasha Bassett nie są już razem

Ostatnią wybranką Elona Muska była o 21 lat młodsza utalentowana aktorka Natasha Bassett, z którą, jak donoszą media, miliarder związał się na początku 2022 roku. Niestety, okazuje się że ta dwójka nie była sobie pisana.

Przyczyna rozstania może dziwić. Aktorka miała bowiem zostawić sławnego bogacza po tym, jak jej ukochany w listopadzie 2021 został ojcem pary bliźniaków, które są owocem jego romansu ze współpracownicą Shivon Zilis. Taki obrót spraw nie powinien jednak nikogo dziwić, powszechnie wiadomo, że Elon to wyjątkowo kochliwy człowiek, który oprócz wielu żon miał w życiu także szwadron kochanek. Miliarder jest również ojcem dziesięciorga dzieci.

Reklama

Natasha Basset nie chce myśleć o Musku

Natasha nie chce wracać do związku z miliarderem, chociaż jest mu wdzięczna za spędzony razem czas. Kobieta woli ochłonąć po rozstaniu, realizując się zawodowo.

Informator Hollywoodlife podkreślił, że aktorka skupia się teraz na karierze aktorskiej, która jej spełnieniem jej marzeń. Nie chce więc publicznie roztrząsać związku z Elonem.

Zobacz też:

Zapłakana Ewa Chodakowska relacjonuje awanturę w parku! "Pociągnął mi Joe-Joe. Jechał ścieżką nie dla rowerów"

Ida Nowakowska wprost o chrzczeniu dzieci. Mówi kto, "wręcz nie powinien" tego robić

Rhian Sugden chwali się sylwetką! Nie ukrywa tego, że pracuje ciężko na siłowni!

Zmienia się podejście Polaków do "parawaningu". "To teraz obciach"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elon Musk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy