Reklama

Reklama

Reklama

Elon Musk został ojcem bliźniaków pod koniec 2021 roku. Dlaczego je ukrywa?

Elon Musk (51 l.) znany jest ze swojej ekscentrycznej natury. Miliarder i przedsiębiorca uchodzi za geniusza, ale nie da się ukryć, iż życie prywatne dyrektora generalnego Tesli może posłużyć komuś za wzór do napisania książki lub scenariusza filmu. Prasa co chwilę donosi o burzliwej relacji 51-latka z artystką posługującą się pseudonimem Grimes, ale teraz na jaw wyszły kolejne tajemnice z życia mężczyzny. Czyżby ukrywał swoje dzieci?

Elon Musk może pochwalić się dużą rodziną. Mężczyzna miał trzy żony, a także wiele partnerek. Oficjalnie miliarder potwierdził, iż ma siódemkę dzieci z różnymi kobietami. Ze swoją byłą żoną,

kanadyjską aktorką i pisarką Justine Musk, ma pięciu synów.

Jego drugą żoną została Talulah Riley, lecz i to małżeństwo szybko się rozpadło. Następnie romansował z Amber Heard, a także z Claire Boucher, czyli Grimes (posłuchaj). W 2020 roku piosenkarka urodziła 51-latkowi kolejnego syna. Pod koniec 2021 roku przyszedł na świat ich kolejny syn. 

Reklama

Teraz zagraniczna prasa podaje, że do pokaźnych rozmiarów gromadki potomków w 2021 roku dołączyły bliźnięta.

Dlaczego przedsiębiorca przyjście na świat dzieci utrzymywał w tajemnicy?

Elon Musk został ojcem bliźniaków pod koniec 2021 roku. Dlaczego je ukrywa?

Portal "Page Six" podaje, że nie tylko Grimes w 2021 roku została matką dziecka Muska. Dyrektor generalny Tesli miał również wdać się w romans z niejaką Shivon Zilis. Kobieta jest nie tylko menadżerką bogacza, ale także zajmuje się zagadnieniami związanymi ze sztuczną inteligencją i według doniesień prasy pod koniec ubiegłego roku urodziła bliźnięta, których ojcem rzekomo jest Musk.

Wymieniony już wcześniej serwis dotarł do raportu zamieszczonego na stronie "Business Insider", według danych zamieszczonych na serwisie Elon i Shivon złożyli dokumenty o zmianę nazwiska dzieci, aby "miały nazwisko ojca i matki". Portal donosi, że wniosek został zatwierdzony przez sędziego z Teksasu, ale imiona dzieci nie zostały ujawnione.

Według "Business Insidera" bliźnięta urodziły się zaledwie kilka tygodni przed tym, jak Musk i jego była już partnerka Grimes powitali na świecie swoje drugie dziecko. Z ich relacji wynika, iż 51-latek w 2021 roku trzykrotnie został ojcem.

Dziennikarze "Page Six" poprosili miliardera o komentarz w tej sprawie, tej jednak nie pokusił się o wypowiedź. Wychodzi więc na to, że bogacz ukrywa swoje dzieci i nie chce, aby publika dowiedziała się o jego romansie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować coraz większej gromadki potomków!

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elon Musk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy